Results 1 to 5 of 5

Tma: Letlts

Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrtor
    Hozzszlsok
    570
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    293
    913 Kapott Kszi 373 Tmrt

Letlts

Ebben a tmban megvizsgljuk a "Hogyan tltsnk le a frumrl?" krdst.

Taln a legfontosabb, hogy semmilyen fjlt nem trolunk a frum szervern, gy a letltsi linkek mindig ms szerverre mutatnak egy msik szolgltathoz.
    Legtbb esetben a Data.hu szerverre, de pr hnapja mr lehetősg van csak osztott.com szerver hasznlatra is.
    s persze jnnek a kombincik, hiszen ugyan az a fjl elrhető lehet data.hu-n, osztott.com-on vagy egyb ms trhelyen.
    Mivel az eljrs nagyon hasonl gy csak a legnpszerűbb megosztn mutatom be a letltst, a data.hu-n.

Minden letltsi tmban megtallod a letltsi linkeket. Ezeken a linkeken keresztl fogod tudni letlteni a fjlt.
    Egy adott tartalom (pldul film) llhat tbb linkből s llhat egy linkből is attl fggően, hogy a feltltő, hogyan kezelte a fjlt.

A pldban a tartalom tbb linkből ll. Ilyenkor minden linknek elrhetőnek kell lennie, klnben az egsz hasznlhatatlan. Ha egy feltlts 50 linkből ll s egy hinyzik akkor az azt jelenti, hogy gyakorlatilag az egsz hasznlhatatlan, hiszen nem fogod tudni a gpeden kicsomagolni a hinyz part miatt. Ezrt ne kezdj el letlteni olyan tartalmat, amelyben a likellenőrző piros linket mutat.

Amikor a linkellenőrző minden letltst ZLD-nek jell, akkor nagy eslyed van letlteni a tartalmat s a gpeden kicsamoglni.
    Egyenknt klikkelj a zld linkekere s a kvetkező oldalon mr elindthatod a letltst.
    A Data.hu egy szlon enged letlteni ha nincs előfizetsed. Teht, trelmesen megvrod amg egy part letltődik s utnna kezded a kvetkezőt.
    A letltshez hasznlhat letlts vezrlő is.

De soha ne kezdj el letlteni olyan tartalmat, ahol egy part hibs! Mert mint mondtam, ha egy part hibs akkor az egsz tartalom hibs!
    A data.hu linkellenőrző a hibt pirossal jelli!

Ms egyb trhelyekről a letlts hasonlan műkdik!
    Sok sikert!

Hasonl tmk:
      zenet idzse zenet idzse Jelentve

• Eddig 8 Felhasznl mondott ksznetet Data_admin felhasznlnak ezrt a tmrt:

black13 (2023-01-29),dacos19 (2023-01-07),gepida (2018-08-26),gumicica (2020-10-29),hasznosimre (2016-08-15),Milli (2021-09-18),szigiisti (2017-02-24),Wendy (2021-07-08)

Status
      morustamas01's Avatar
      Regisztrlt felhasznlk
      Hozzszlsok
      1
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      176
      0 Kapott Kszi 0 Tmrt
      UDV! primium tagsgot vsroltam, de letlteni nem tudok. EDDIG SOHA NEM VOLT GOND A LETLTSSEL.Nem rtem. RKKANTITS UTN EL SE INDUL A FJL. Data szarakodik? vagy valami ms ? vlaszt segitsget megksznm

Status
      szedlacsek's Avatar
      Bartok
      Hozzszlsok
      692
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      439
      18.106 Kapott Kszi 735 Tmrt
      A data műkdik mert folyamatosak a letltsek. Nem prbltad tbb msik fjllal? Htha pont az "rossz helyen" van amit le akartl tlteni!
      (Időnknt olyan helyre kerlnek fjlok hogy nem lehet letlteni, pedig a fikban ott van s ltszlag nincs problma vele.)
      Nem tudom, hasznltl-e letltsvezrlőt, de ha nem, nagyon ajnlom!

Mindig a legjabb WinRAR-t hasznlom, ha nem tudod kicsomagolni a pakkot, előszr frisstsd s ha aztn se j, akkor szlj!.....
      A legtbb tmt jra tudom tlteni, ha ilyen rdekelne, kldj p.-t lgyszves!

• Eddig 3 Felhasznl mondott ksznetet szedlacsek felhasznlnak ezrt a tmrt:

hasznosimre (2020-11-21),Milli (2021-09-18)

Status
      cyb's Avatar
      Regisztrlt tag
      Lakhely
      nem az a bolyg vagy kor amit szeretnk
      Hozzszlsok
      19
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      3.064
      443 Kapott Kszi 36 Tmrt
      Quote Originally Posted by morustamas01 View Post
      UDV! primium tagsgot vsroltam, de letlteni nem tudok. EDDIG SOHA NEM VOLT GOND A LETLTSSEL.Nem rtem. RKKANTITS UTN EL SE INDUL A FJL. Data szarakodik? vagy valami ms ? vlaszt segitsget megksznm
      Ilyenkor j lenne ha mellkelnd a cmsorban lvő linket, hogy onnan meg lehessen nzni konkrtan melyik feltltssel van gond.
      Ahogy szedlacsek is emltette a data nha trl, de valamikor csak thelyezi a fjlokat.
      A fjlok fizikailag megvannak, de msik linken. Az j linket a feltltő ltja mint belp a datra, s utna tudja mdostani itt az oldalon.
      A prmium tagsgnak ehhez semmi kze; az annyiban szmt, hogy akr tbb szlon is tlthetsz le nagyobb sebessggel, letltsvezrlővel (Jdownloader, Mypony stb.).

rdemes előszr a feltltőnek jelezni a problmt privt zenetben.

Last edited by cyb; 2020-11-24 at 22:43.
      "Brmi megtrtnhet,mg a pk is foghat halat."

• Eddig 3 Felhasznl mondott ksznetet cyb felhasznlnak ezrt a tmrt:

hasznosimre (2020-11-21),szedlacsek (2020-11-22)

Status
      csakzene's Avatar
      Regisztrlt tag
      Hozzszlsok
      5
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      391
      4 Kapott Kszi 3 Tmrt
      njam is azt rja llandan szerverre vrakozs,aztn semmi