Results 1 to 3 of 3
    Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    267
    782 Kapott Köszi 326 Témáért

Boldog szülinapot Datalinkek :)

Boldog Szülinapot Datalinkek Fórum!

A fórum a mai napon 3 éves. Fórum években számolva, azt hiszem kamaszodik

Engedjétek meg, hogy először a támogatóinknak mondjunk köszönetet. Elmondhatatlanul hálásak vagyunk minden anyagi segítségért!
    Támogatóinknak köszönhetően megállhattunk egy stabil szerveren, így nagyon bízunk benne, hogy még a negyedik szülinapot is együtt ünnepelhetjük.
    Köszönjük a támogatást!
    Eddig a támogatásokat viszonozni tudtuk a data szerverről prémium letöltést biztosító programmal, ez a jövőben is megmarad.
    A fő oldali Banner sáv is a támogatást szolgálja, ezzel a támogatóinknak egy reklám felületet biztosítunk.
    Köszönjük a támogatást!

Most nektek, feltöltőknek és megosztóknak hagy köszönjem meg azt, hogy már többségetek 3 éve velünk van.
    A ti önzetlenségetek, sokszor lemondásokkal járó kitartó munkátok eredménye, hogy a fórum ilyen magas pályán ívelhet.
    Nagyon szépen köszönjük, hogy itt vagytok velünk és sokszor nem csak a letölthető dolgokat osztjátok meg!

Kedves dataBaby!
    Soha nem fogok tudni neked annyit visszaadni, amennyit te adtál ezért a fórumért!
    Rengeteg és kitartó munkád eredménye ez most. Tudom én is és tudja ezt mindenki.
    Mély sajnálattal vettem tudomásul, hogy a Fórum harmadik születésnapi közleményét már nem te írod.
    Sokadszorra is..... Nagyon szépen köszönök, köszönünk mindent!

Köszönöm az egész Staff-nak az elmúlt években végzett munkáját!

Minden regisztrált felhasználónknak kívánok nagyon jó fórumozást! Találjátok meg amit kerestek!

Hasonló témák:

• Eddig 5 Felhasználó mondott köszönetet Data_admin felhasználónak ezért a témáért:

Desmond (2016-01-23),discorats (2020-09-12),hasznosimre (2016-01-23),InoK (2016-01-23),zsolisszimo (2016-12-09)

Status
      hasznosimre's Avatar
      Szerkesztő
      Halott Témáim
      Nem, Újraélesztem
      Köszönöm
      30.828
      2.899 Kapott Köszi 1.806 Témáért
      [

• Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet hasznosimre felhasználónak ezért a témáért:

Desmond (2016-01-24),InoK (2016-01-23)

Status
      InoK's Avatar
      VIP
      Halott Témáim
      Igen, Törölhető
      Köszönöm
      483
      272 Kapott Köszi 122 Témáért

• Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet InoK felhasználónak ezért a témáért:

Desmond (2016-01-24),hasznosimre (2016-01-23)

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
    • Nem válaszolhatsz a Témában
    • Nem csatolhatsz állományt
    • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
    •