"Az embereknek elege lett belőlem... nekem is magambl": Jennifer Lawrence őszintn nyilatkozott arrl, hogy szerinte mirt buktak meg az olyan filmek, mint a Stt Főnix s az Utazk

Jennifer Lawrence az elmlt vtizedben a legfelkapottabb fősodorbeli sznsznők kz kerlt. Az hezők viadala nagy szerepet jtszott ebben, de A hallgats trvnye Oscar-jellst, a Napos oldal pedig Oscar-djat hozott szmra. A nemcsak fotogn, de tehetsges Lawrence az j X-Men-filmekben is fontos szerepet jtszott, ő volt az alakvlt Raven, akit Az elsőktől a szrit dicstelenl lezr Stt Főnixig formlt meg. Sci-fije, az Utazk, Darren Aronofsky megoszt, nagy vitkat kivlt filmje, az anym! s a kmthriller, a Vrs verb is regbtettk a hrnevt, ha nem is felttlenl j rtelemben. m Jennifer Lawrence a Ne nzz fel! kapcsn, amelynek szintn főhőse lesz, őszintn vallott arrl, hogy kicsit sok volt mr belőle a 2010-es vek msodik felben.

Lawrence Adam McKay kzelgő szatrja kapcsn beszlgetett a Vanity Fairrel-https://www.vanityfair.com/hollywood...d-dont-look-up-, ami egy, a magazinjba is sznt riportot kzlt. Ebben a 2018-as vet jellik meg vzvlasztnak a karrierjben: ugyan az egyik legjobban fizetett sznsznőv vlt a vilgon, mgis besokallt, az Utazk, az anym!, a Vrs verb s a Stt Főnix ms-ms fronton (kritikailag vagy pnzgyileg) buktak, illetve az elvrsokon alul teljestettek. "Nem azt a minősget produkltam, amit kellett volna. Az embereknek elege lett belőlem... nekem is magambl. Eljtt az a pont, amikor egyszerűen nem tudtam semmit sem jl megcsinlni. Ha [csak] stltam a vrs szőnyegen, az volt a reakci, hogy 'De ht mirt nem fut?' [] gy vlem, letem nagy rszben azt csinltam, ami imponlt az embereknek. A munkm elhitette velem, hogy senki sem neheztelhet rm: 'Ok, igent mondtam, csinljuk. Senki sem morcos.' Aztn gy reztem, eljtt az a korszak, amikor az emberek a puszta ltezsemmel voltak elgedetlenek. Szval ez a felismers szertefoszlatta az elkpzelsem, hogy a munka vagy a karrier brmifle megnyugvst hozhat az ember letbe" vallotta meg Jennifer Lawrence.
Justine Polsky, Jennifer Lawrence zleti partner s egyik legjobb bartja is megszlalt a Vanity Fair riportjban, s azt mondta, hogy igen, a sztrsggal jr ktelező krk lerovsa szpen felemsztette Lawrence kreatv energiit. A sznsznő egszen ms karaktert jtszik a Ne nzz fel!-ben, mint korbban: egy nem tl sikeres csillagszt, egy geeket, nem pedig egy femme fatale-t vagy attraktv hősnőt. gyhogy ez valban j kezdet lehet a szmra, amelyben nmileg a korbbi sztrimzstl megszabadulva ismt szrnyalhat a kreativitsa.

A Ne nzz fel! december 10-n kerl limitlt moziforgalmazsba az USA-ban, utna pedig megy a Netflixre december 24-n. Nemrg a sznsznő megvallotta azt is, hogy betpett a szatra kedvrt, hogy szerepbe kerljn, valamint arra is reaglt, hogy a filmrt 5M$-ral kevesebbet kapott, mint Leonardo DiCaprio, a msik főhőst jtsz Oscar-djas sztr.(Benke A)

Forrs:vanityfair/w.ign.h

A mkuskerkbe futni villanfnyek sokasgban előidzheti a tjkozds kpessgnek az időszakos elvesztst

Hasonl tmk: