Jennifer Lawrence neve ugyan elsőknt tűnik fel a Ne nzz fel! stblistjn, mgis kevesebbet kapott a szereprt, mint Leonardo DiCaprio, de neki ezzel nincs problmja

Adam McKay (Alelnk) jabb szatrval rukkol elő idn karcsonykor: a Ne nzz fel! kt, nem tl sikeres csillagsz felfedezsről szl, miszerint a vilg elpusztulhat, ha nem reaglnak az emberek a kzelgő stksre. A reakci nem marad el, csak ppen egyesek vagy nem veszik komolyan a főhősket, vagy msok hatalmi rdekekből kifolylag inkbb visszatartank a vals veszly hrt a nyilvnossg elől. A szerencstlen, meghurcolt tudsokat Leonardo DiCaprio s Jennifer Lawrence jtsszk, mindketten főhősei teht a sztorinak, sőt Lawrence neve mg egy kicsivel előbb is tűnik fel a stblistn, mint DiCapri. Mgis a frfisztr kapta a tbb pnzt a Ne nzz fel!-rt, amivel viszont a sznsznőnek nincs gondja.

"Leo tbb pnzt hoz a konyhra, mint n. n kirobbanan szerencss s boldog vagyok a [film kapcsn kttt] szerződsemmel. m ms szitucikban gy lttam s biztos vagyok benne, hogy ezt ms nő is tapasztalta a munkaerőpiacon , nagyon knyelmetlen az egyenlő brezsről krdezőskdni. Ha pedig megkrdőjelezel valamit, ami igazsgtalannak tűnik, azt kapod vlaszknt, hogy ez nem a nemek kztti egyenlőtlensg miatt van, m nem is mondjk meg, pontosan mi az oka" nyilatkozta Jennifer Lawrence a Vanity Fair magazinjban
IndieWire-https://www.indiewire.com/2021/11/je...re-1234680860/
Lawrence egybknt egy nyri jelents szerint 25M$-t, Leonardo DiCaprio pedig 30M$-t kapott a Ne nzz fel!-rt, teht nem volt nagy a klnbsg kettejk brezse kztt, de azrt az az 5M$ csak 5M$. Azt teht elismerte a sznsznő, hogy problms a nők s a frfiak fizetsnek klnbsge Hollywoodban tovbbra is, ez vita trgyt kpezi mr rgta, azonban az Adam McKay-szatra kapcsn indokoltnak rezte, hogy DiCaprio tbbet kapjon.

A Ne nzz fel! december 24-n kerl fel a Netflixre, Jennifer Lawrence s Leonardo DiCaprio mellett a fontosabb szerepeket Jonah Hill, Cate Blanchett, Meryl Streep, Ron Perlman, Timothe Chalamet, Rob Morgan, Matthew Perry, Chris Evans, Mark Rylance s Ariana Grande jtsszk. Lawrence nemrg azt is felfedte, hogy ahhoz a bizonyos anyaghoz nylt, hogy karakterbe kerljn.(Benke A)

Forrs:indiewire/w.ign.h

Az a pnz nem is olyan rossz,de fufru az azrt gz

Hasonl tmk: