Majdnem feltűnt ez a legends Resident Evil-gonosz a Raccoon City visszavrban: A rendező elmagyarzta, hogy vgl mirt maradt ki a filmből

Hamarosan a mozikba kerl, legalbbis a tengerentlon biztosan debtl A kaptr: Raccoon City visszavr, ami a filmes Resident Evil-sorozatot hivatott rebootolni. Johannes Roberts rendező tbb zben kifejtette, hogy az ő műve sokkal hűbb lesz a jtkokhoz, mint Paul W.S. Anderson ktsgtelenl sikeres, de a Resiket megcsfol szrija. Roberts pedig jabban kifejtette, mirt mondott le vgl egy ikonikus karakter felvonultatsrl.

A Raccoon City visszavr egyrszt tvzi a Resident Evil 12-t, teht hasonlan jr el ebben az rtelemben, mint Anderson, msrszt viszont ki is egszti azokat, prbl egyfajta előzmnysztorit is kerekteni karaktereinek s a T-vrusnak. gy felmerlhet a krds, hogy a Resident Evil 2 remake-jben klnsen flelmetes Mr. X, vagyis a Tyrant (T-00) nevű, hatalmas ballonkabtos-kalapos mutns benne lesz-e az j A kaptrban. A ComicBook Nation-https://comicbook.com/gaming/news/re...-not-in-movie/- podcastjnek legjabb kiadsban szba is kerlt a megllthatatlannak tűnő Tyrant, m az alkot azt vlaszolta, vele nem fogunk tallkozni a filmben, ennek pedig j oka van.

"Ő volt az egyik, akit bele szerettem volna vinni a sztoriba, de mgsem tettem, [mert] egyszerűen nem talltam meg a mdjt annak, hogy Mr. X szerepeljen [a filmben]. Van egy kikacsints. Nem knnyű szrevenni az egyik belltsban, s gy voltam vele, hogy 'Rendben, egyszerűn csak hasznljuk fel s ksz', de nem műkdtt a filmben. s akkor azt mondtam, hogy ok, egy film lnyege, hogy műkdőkpes sztorit mesljen el, nem pedig az, hogy alkotja beletuszkolja a snittjeit, amiket ltni szeretne benne" ecsetelte Johannes Roberts.Vigyzni is kell erre, mivel a Paul W.S. Anderson-fle filmekkel pont ez volt a baj. Anderson kitallt egy sajt sztorit, illetve karaktert Milla Jovovich Alice-e formjban, s ebbe, illetve Alice mell akarta betuszkolni a Raccoon City visszavrban is feltűnő legends karaktereket, Leon S. Kennedyt, Jill Valentine-t, Chris s Claire Redfieldet, Albert Weskert s persze az emblematikus szrnyeket. m szinte minden esetben blaszfmikus lett a vgeredmny, hiszen csak gy sttt a rendezői-forgatknyvri nkny a karakterek szabados (t)rtelmezsről. Mrpedig Johannes Roberts a jtkok szellemisghez, nem a puszta felsznhez hű adaptcit szeretett volna, ami hozztesz ugyan a Resident Evilkhz, de az alapjaikat mindenkpp tiszteletben tartja.

Neknk sajnos 2022. janur 6-ig trelmeseknek kell lennnk, ugyanis A kaptr: Raccoon City visszavrt december 2-rl jvő v elejre halasztottk Magyarorszgon. A film az USA-ban 2021. november 24-n kerl a mozikba.(Benke A)

Forrs:comicbook/w.ign.h

Igen rtjk,majd legkzelebb J R,majd legkzelebb

Hasonl tmk: