Results 1 to 1 of 1
    Status
    tae-suk's Avatar
    Regisztrlt tag
    Lakhely
    Narita, Japn (llekben)
    Hozzszlsok
    228
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    3.251
    2.717 Kapott Kszi 182 Tmrt

Data trls - jelents

Kedves Datsok, letltk!

Nem egyszer szrevettem mr, hogy tbb helyen is megksznitek a feltltst, ha az adott filmet tbben is megosztottk. Ami nem baj, persze. Ami viszont igen, hogy sokszor utlag veszem szre, a tmmat trlte a Data. Azt, hogy kitől tltitek le, s/vagy nem akartok vrni egy jratltsre, mert minl hamarabb meg akarjtok nzni a filmet, termszetesnek tartom. A dnts a titek.

Mivel a Data trlsről nem kapunk rtestst, ezrt csak azt krem, annyit tegyetek meg, hogy vagy rtok egy privtot, vagy lejelentitek a tmt halottnak, hogy mi is tudjunk rla (akik eddig is ltek valamelyik mdszerrel, azoknak ksznm a segtsget).

Egybknt is sok a halott tma, amit vagy szresznk, vagy nem - de a segtsgetek sokat segtene.

Nagyon ksznm.

dv.
    t.

Hasonl tmk:
      Szolglati kzlemny:

Mivel a Data az jratlttt tmk jelentős rszt ismt trlte, az jak nagy rsze szintn halott, ezutn csak sajt gyűjtemnyből szrmaz filmek, zenk, knyvek lesznek feltltve.
      A nagy trlscunami utn gy terveztem, hogy csak knyveket s zenket tltk fel, mellette pr filmmel, a halott tmimat pedig amit tudok visszatltm. Nem jtt ssze.
      Krst termszetesen ezentl is teljestek, ha mdomban ll.

A megrtseteket ksznm de ilyen krlmnyek kztt mshogy nem ltom rtelmt.

dv.
      t.
      zenet idzse zenet idzse Jelentve

• Eddig 10 Felhasznl mondott ksznetet tae-suk felhasznlnak ezrt a tmrt:

666bomba (2021-09-01),dacos19 (2021-09-10),EasyRyder (2021-09-01),higanylina (Ma),hbagoly (2021-09-01),invent (2021-09-07),joco53 (2021-09-01),lacyl (2021-09-01),tass500 (2021-09-07),tomnemis (2021-09-01)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •