Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.047
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.033
    3.261 Kapott Kszi 1.997 Tmrt

James Gunn mr lesjt vlemnnyel van a szuperhősfilmekről

Br James Gunn szmra az ttrst a 2014-es A galaxis őrzői hozta meg, a direktornak mr Űrlordk előtt sem volt ismeretlen terep a szuperhősfilmek műfaja: a 2010-es Super egyszerre ptett a műfaj mr ismert toposzaira s forgatta ki azokat, nagyjbl gy, mint a Matthew Vaughn-fle Ha/Ver. ppen ezrt finoman szlva is meglepő, hogy az augusztusban rkező The Suicide Squad - Az ngyilkos Osztag direktora nem nagyon rajong az utbbi vek termsrt, sőt, kifejezetten rossz vlemnnyel van rluk.

Az igazat megvallva a legtbb szuperhősfilm mr inkbb untat - fejtegette az interjjban. Eleinte persze nagyon szerettem őket, s manapsg is vannak emberek, akik j irnyokba akarjk elvinni őket, szval ez nem egy ltalnos szably, de azrt egy nagy rszk szerintem unalmas. Konkrt pldk sajnos nem hangzottak el a beszlgets alatt, pedig a magunk rszről kvncsiak lettnk volna arra, hogy Gunn szerint melyek azok az alkotsok, amelyek valami jjal prblkoznak.
    Ahogy a bevezetőben is emltettk, Gunn legjabb rendezse, a The Suicide Squad - Az ngyilkos Osztag augusztus 5-n debtl majd - s szerinte teljesen ms lesz, mint az első kt A galaxis őrzői-film. "Igazbl ez egy sokkal fldhzragadtabb sztori. Egy szomor sztori. sszessgben a legszrakoztatbb dolog az, hogy br a Galaxis Őrzőit is megljk, legalbbis nhnyukat, de ebben a filmben... nem tudod, ki fog meghalni. Azt hiszem, hogy A galaxis őrzőinl mr alapbl gy llsz hozz, hogy ezeknek a karaktereknek vannak mindenfle problmi, de sszessgben mind j ember. Ez viszont nem igaz Az ngyilkos Osztagra - nyilatkozta.

Forrs:sfxm/wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-07-29)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •