Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Status
    lacyl's Avatar
    Szuper Feltltő
    Lakhely
    Fld
    Hozzszlsok
    1.920
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    122
    13.582 Kapott Kszi 1.886 Tmrt

Embersg kitntets

Sziasztok.
    Javasolnm az Embersg Kitntets ltrehozst azon link-ellenőrk rszre, akik nem a Jelents-kitntetsre hajtanak, hanem kpesek "szemlyesen" (pm-ben) szlni, ha valami trlsre kerlt.

Hasonl tmk:

Halott link jelentse !
      (cmet a cmsorbl)
      Kevesebb munka van vele - megkmled az admint is a flsleges munktl, javtom, s ksz.

Letlts ELŐTT győződj meg a fjlok elrhetősgről, pldul itt.
      Szvesen jratltm a rszben trlt tmt, de n szeretnm eldnteni, hogy mekkork legyenek az j csomagok.

s szabad a Ksznm! Nem ktelező!

zenet idzse zenet idzse Jelentve

• Eddig 4 Felhasznl mondott ksznetet lacyl felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-07-26),hasznosimre (2021-07-26),higanylina (2021-07-26),timer45 (2021-08-06)

Status
      Data_admin's Avatar
      Adminisztrtor
      Hozzszlsok
      523
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      316
      802 Kapott Kszi 344 Tmrt
      Szia

Akkor a feltltők rjanak a modertornak egy zenetet, hogy ez s ez rt pm-et?
      Tudsz ilyen felhasznlrl aki folyamatosan jelez PM-ben, de jelents gombra nem klikkel?

Teht....
      A jelents rendszer nem azrt van, hogy a feltltők rtesljenek. Azrt van, hogy ez ltal cskkenjen a frumon a halott tmk szma.
      Mindenki jobban szeret egy olyan frumon bngszni, ahol a tmk legalbb 90% l.
      Ha a feltltő gy dnttt, hogy a tmit jra s jra tudja tltgetni, ezt minden felhasznl nevben ksznjk. Ez esetben viszont rtestjk őt, ha egy-egy tmja halott.
      Igen, ilyenkor a halott tma bekerl egy tmeneti trolba, de nem vesznek el sem a megtekintsi szmok, sem a kszik szma. Sőt.... ha n helyezem vissza a tmt, akkor 14 nap kiemelt sznt kaphat, vagy 7 nap kiemelst, de mindenkppen az adott frum elejre kerl
      .

Ezzel az zenettel szerettem volna megvdeni azokat a felhasznlkat, akik rendszeresen hasznljak a tma jelents gombot, s nem gondolom, hogy jelents-kitntetsre hajtanak (persze ha erre hajtanak akkor sem rzem problmnak).

De a problmdra is prblok fkuszlni s szeretnk segteni..... de nem rtem mi a klnbsg, vagy mirt jobb, ha valaki PM-et kld.... vagy ha n kldk egy zenetet?
      Nzd..... Amit az alrsodba tettl, az egy teljesen j tlet. Globlisan nem tudjuk bevezetni, hiszen van olyan feltltő, aki nem tudja a tmt jra leszteni.

• Eddig 4 Felhasznl mondott ksznetet Data_admin felhasznlnak ezrt a tmrt:

hasznosimre (2021-07-26),higanylina (2021-07-26),lacyl (2021-07-26),timer45 (2021-08-06)

Status
      higanylina's Avatar
      Linkellenőr
      Hozzszlsok
      17
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      2.800
      16 Kapott Kszi 5 Tmrt
      Sziasztok!

n privt zenetet kldk a feltltőnek, ha hibs linket tallok. Leginkbb azrt, mert tbben jeleztk, hogy nem mindig nzik a halott linkek gyűjtőjt, gy aztn nem is tltik vissza, vagy csak jval ksőbb a halott linkeket.
      Amgy taln kultrltabb, de lehet hogy csak tnyleg rnyalatnyival. -Hiszen tnyleg ezrt van a "Halott link jelents" funkci.

Ha nem tudok privt zenetet kldeni, akkor hasznlom a jelentst. Pl. betelt a postaldja, vagy nem engedlyezi a privt zit, esetleg mr nem aktv tag.

A halott linknek nincs rtelme, mert csak a helyet foglalja, esetleg megrl neki valaki, hogy megtallt egy kedvenc dolgot, aztn csak a bosszankods lesz vele.
      A teljes oldal trlse helyett n inkbb jeleznm, hogy van egy ilyen tartalom, amihez sajnos mr nem tartozik feltlts. Ha megvan valakinek, taln feltlti, s az oldalt sem kell nullrl megcsinlnia.

Amgy a privt zikhez is lehetne "Ksznm a visszajelzst" gombot tenni, gy szmolhat lenne ez a dolog is. Hiszen elvileg tudhatja a rendszer, hogy ki rta a levelet s hogy ki ksznte meg, azt is.

• Eddig 4 Felhasznl mondott ksznetet higanylina felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-07-27),hasznosimre (2021-07-27),lacyl (2021-07-26),timer45 (2021-08-06)

Status
      lacyl's Avatar
      Szuper Feltltő
      Lakhely
      Fld
      Hozzszlsok
      1.920
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      122
      Quote Originally Posted by Data_admin View Post
      Szia

Akkor a feltltők rjanak a modertornak egy zenetet, hogy ez s ez rt pm-et?
      Tudsz ilyen felhasznlrl aki folyamatosan jelez PM-ben, de jelents gombra nem klikkel?

Teht....
      A jelents rendszer nem azrt van, hogy a feltltők rtesljenek. Azrt van, hogy ez ltal cskkenjen a frumon a halott tmk szma.
      Mindenki jobban szeret egy olyan frumon bngszni, ahol a tmk legalbb 90% l.
      Ha a feltltő gy dnttt, hogy a tmit jra s jra tudja tltgetni, ezt minden felhasznl nevben ksznjk. Ez esetben viszont rtestjk őt, ha egy-egy tmja halott.
      Igen, ilyenkor a halott tma bekerl egy tmeneti trolba, de nem vesznek el sem a megtekintsi szmok, sem a kszik szma. Sőt.... ha n helyezem vissza a tmt, akkor 14 nap kiemelt sznt kaphat, vagy 7 nap kiemelst, de mindenkppen az adott frum elejre kerl
      .

Ezzel az zenettel szerettem volna megvdeni azokat a felhasznlkat, akik rendszeresen hasznljak a tma jelents gombot, s nem gondolom, hogy jelents-kitntetsre hajtanak (persze ha erre hajtanak akkor sem rzem problmnak).

De a problmdra is prblok fkuszlni s szeretnk segteni..... de nem rtem mi a klnbsg, vagy mirt jobb, ha valaki PM-et kld.... vagy ha n kldk egy zenetet?
      Nzd..... Amit az alrsodba tettl, az egy teljesen j tlet. Globlisan nem tudjuk bevezetni, hiszen van olyan feltltő, aki nem tudja a tmt jra leszteni.
      Szia,
      azt hiszem abban mindenki egyetrt, hogy nem j ha elszaporodnak a halott linkek. Ez nem is krds.
      Csak feltűnő, hogy van ngy ellenőr, akiknek nem derogl pm-ben jelezni, ha tallnak valamit, s van, aki robotknt jelenti.
      Előbbi, bevallom jlesik, utbbi nha elkalldik, szemlytelen, s radsul djazva is van,
      mikzben az n szemlyes vlemnyem szerint inkbb azok rdemeln(n)ek jutalmat, akik emberknt kezelik a krds akkor is, amikor lehetnnek szemlytelen robotok.
      Lehet, hogy ez vrmrsklet krdse, ki hogy vgzi a munkjt, fiatalos, kiborgnak kpzeli magt, vagy ember marad - vlaszthat.
      Nekem, bevallom, az ember szimpatikusabb, azt rszestenm előnyben azt tmogatnm.
      Nem ktlem, hogy egy ilyen vilgban, amilyenbe lavroztuk magunkat, a jelents bizonyos rtelemben megoldst jelent, s az, ahogy az egsz ki van tallva, műkdik.
      De az n vilgomban (amiben lni szeretnk) az ilyen hősk vannak tbbsgben, akik nem gpek, s veszik maguknak a fradsgot, s valamivel szemlyesebb mdjt vlasztjk a jelentsnek, mert lehet.

n a magam rszről cserbe hajland vagyok minden alkalommal (valahol) jelenteni, ha ilyen előfordul.
      De csak egy ksza tlet volt, nem kell komolyan venni. Furcsa is lenne, ha holnaptl senki nem hasznln a jelents gombot, s az emberek elkezdennek egymssal kommuniklni!
      Egy frumon.

Halott link jelentse !
      (cmet a cmsorbl)
      Kevesebb munka van vele - megkmled az admint is a flsleges munktl, javtom, s ksz.

Szvesen jratltm a rszben trlt tmt, de n szeretnm eldnteni, hogy mekkork legyenek az j csomagok.

• Eddig 3 Felhasznl mondott ksznetet lacyl felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-07-27),hasznosimre (2021-07-26),timer45 (2021-08-06)

Status
      timer45's Avatar
      Feltltő
      Hozzszlsok
      12
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      14
      77 Kapott Kszi 7 Tmrt
      Hello

Remlem nem problma, hogy nem kldtem el 70 privt zenetet, hanem inkbb az egyszerűbb "jelents" opcit vlasztottam.
      Akr hiszed akr nem, azok az emberek sem lopjk az idejket akik keresik s jelentik a halott tmkat. Prbld ki, melyik az egyszerűbb.
      - 1 - A halott tmnl rklikkelsz egy gombra, majd űrlap utn klds. ez kb 3 mp.
      - 2 - A halott tmnl kimsolod a tma cmt, rklikklesz a felhasznlra, ott zenet kldsre, ott űrlap kitltse (nem akarsz bunk lenni gy dvzld, megrod mirt keresed s beilleszted a linket), s elkldd. Ez legalbb 30 mp.

s garantlom, hogy az "embersges" mdszeredet fl ra utn feladod

Tiszteletttel, timer

Status
      lacyl's Avatar
      Szuper Feltltő
      Lakhely
      Fld
      Hozzszlsok
      1.920
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      122
      Quote Originally Posted by timer45 View Post
      Hello

Remlem nem problma, hogy nem kldtem el 70 privt zenetet, hanem inkbb az egyszerűbb "jelents" opcit vlasztottam.
      Akr hiszed akr nem, azok az emberek sem lopjk az idejket akik keresik s jelentik a halott tmkat. Prbld ki, melyik az egyszerűbb.
      - 1 - A halott tmnl rklikkelsz egy gombra, majd űrlap utn klds. ez kb 3 mp.
      - 2 - A halott tmnl kimsolod a tma cmt, rklikklesz a felhasznlra, ott zenet kldsre, ott űrlap kitltse (nem akarsz bunk lenni gy dvzld, megrod mirt keresed s beilleszted a linket), s elkldd. Ez legalbb 30 mp.

s garantlom, hogy az "embersges" mdszeredet fl ra utn feladod

Tiszteletttel, timer
      Szia,
      a msodik mondatod azt sugallja (de nyugodtan javts ki, ha tvedek), hogy aki pm-ben szl halott link esetn, az nem is keresi (hanem csak gy belebotlik?) s klnben is csak lopja az idejt...
      Bjdvj, ha lopja, a munkaadjtl lopja. De ez tnyleg zrjeles, tnyleg hasznlhatn jobb dologra is, mint zenetek rsra.
      Meg fogsz lepődni, a te itteni zenetednl kevesebb udvariassgi formulval is jobban esik az az zenet, mint az rtetlenkedsed ebben a krdsben, ami nem rlad szl.
      Vgl is, a lnyeg, hogy lehető legkevesebb halott link legyen s most is ltom a falon, hogy g a hz, szval biztos van jobb dolgod is, mint magyarzni a bizonytvnyt, nem?
      Munkra fel!

Ha mgis kedvet kapnl pm kldsre, megadhatom azon ellenőrk nevt, akik rendszeresen lnek vele, krdezd meg őket, hogy (s mirt) csinljk, hogy nem megy el a kedvk tőle?
      s nem flra, hanem vek ta.

Mly tisztelettel,
      _L_

Halott link jelentse !
      (cmet a cmsorbl)

• Eddig 2 Felhasznl mondott ksznetet lacyl felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-08-11),hasznosimre (2021-08-06)

Status
      AlFipapa's Avatar
      Szuper Feltltő
      Hozzszlsok
      2.741
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      99
      15.783 Kapott Kszi 2.730 Tmrt

Sziasztok,
      bocs,hogy beleva....

Szerintem van humnusabb,egyszerbb,s mind a kt fl (FEltltő-Linkellenőr) szmra gyos egyszer megolds.

A Tisztelt Feltltő ha a tma nyitskor lentebb grget lt olyat,hogy "A Tma kvetse" s elkldi a megosztst,s ha a Tisztelt Linkellenőr BRMILYEN mvelet tesz a tmddal kapsz rla rtesitst az zeneteidnl a "Figyelt tmim" mappban.

Ha mr beptettk a motorba ezt a mdifikcit hasznljuk jl-jra!

**** Halott linkjeimet NEM JAVITOM!****

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg AlFipapa hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Szuper Feltltő
      Lakhely
      Fld
      Hozzszlsok
      1.920
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      122
      Szia,
      nekem nincs, vagy nem tallom a "Figyelt tmim" mappt. Ugyanakkor listban egy zld pipa jelli a tmim utn, hogy fel vagyok iratkozva rjuk. Szerintem ez ugyanaz, de lehet, hogy tvedek.
      Minden jonnan nyitott tmmnl ott a zld pipa, ami szerint gyrilag (a belltsokban ezt vlasztottam) fel vagyok iratkozva az ltalam nyitott tmkra, de mg msokra is.
      Az azokhoz trtnő hozzszlsokrl vagy kapok rtestst, vagy nem.
      Trlskről, thelyezskről vgkpp nem.
      Szval nem bnnm, ha egy kicsit rszletesebben (pontosabban) elmondand, hogy mire gondolsz, mert nekem nem jn be.

Quote Originally Posted by AlFipapa View Post

Sziasztok,
      bocs,hogy beleva....

Szerintem van humnusabb,egyszerbb,s mind a kt fl (FEltltő-Linkellenőr) szmra gyos egyszer megolds.

A Tisztelt Feltltő ha a tma nyitskor lentebb grget lt olyat,hogy "A Tma kvetse" s elkldi a megosztst,s ha a Tisztelt Linkellenőr BRMILYEN mvelet tesz a tmddal kapsz rla rtesitst az zeneteidnl a "Figyelt tmim" mappban.

Ha mr beptettk a motorba ezt a mdifikcit hasznljuk jl-jra!

Halott link jelentse !
      (cmet a cmsorbl)

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg lacyl hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      AlFipapa's Avatar
      Szuper Feltltő
      Hozzszlsok
      2.741
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      99
      15.783 Kapott Kszi 2.730 Tmrt
      ha brmit- hozzirnak,kpet cserlnek,vagy halott linknek jellik kapsz zenetet itt

zenetről nem mert az a tmdon kivl van

Last edited by AlFipapa; 2021-08-09 at 17:42.
      **** Halott linkjeimet NEM JAVITOM!****

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg AlFipapa hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Szuper Feltltő
      Lakhely
      Fld
      Hozzszlsok
      1.920
      Halott Tmim
      Nem, jralesztem
      Ksznm
      122
      j tmnl megnztem:

Teht nem kell egyenknt minden tmnl erre gondolni, belltsokban meg van adva, hogy feliratkozok, azt ksz.
      A baj csak az, hogy inkbb nem műkdik, mint műkdik.
      Legutbb kt tmm kerlt resendbe, egyikről bomba szlt, a msikat vletlenl vettem csak szre, amikor ott jrtam.
      Teht nem műkdik az rtestő jelenleg.
      Quote Originally Posted by AlFipapa View Post
      ha brmit- hozzirnak,kpet cserlnek,vagy halott linknek jellik kapsz zenetet itt

zenetről nem mert az a tmdon kivl van

Halott link jelentse !
      (cmet a cmsorbl)

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg lacyl hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •