Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Status
    lacyl's Avatar
    Eltlt
    Hozzszlsok
    1.668
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    107
    7.293 Kapott Kszi 837 Tmrt

Embersg kitntets

Sziasztok.
    Javasolnm az Embersg Kitntets ltrehozst azon link-ellenőrk rszre, akik nem a Jelents-kitntetsre hajtanak, hanem kpesek "szemlyesen" (pm-ben) szlni, ha valami trlsre kerlt.

Hasonl tmk:
      zenet idzse zenet idzse Jelentve

• Eddig 4 Felhasznl mondott ksznetet lacyl felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-07-26),hasznosimre (2021-07-26),higanylina (2021-07-26),timer45 (2021-08-06)

Status
      timer45's Avatar
      Feltltő
      Hozzszlsok
      11
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      14
      69 Kapott Kszi 7 Tmrt
      Igen, keresem azt a linkellenőrt, aki 70 vagy tbb tma jelentst kld egy nap s mindet privtban jelzi a feltltőnek.
      Lacyl. Rszemről a veled folytatott beszlgetst itt s most lezrom. Ha halott tmdba botlok, akkor hasznlni fogom az erre a clra kialaktott rendszert.
      Addig nem fogod megrteni, amg nem csinlod.

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg timer45 hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Eltlt
      Hozzszlsok
      1.668
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      107
      Szia,
      gratullok a beltshoz. Ha kicsit figyelmesen olvasod az előzmnyeket, feltűnhet, hogy nem ellened szltam, hanem azok mellett, akik msknt, szmomra elfogadhatbb mdon műkdnek.
      Te tnyleg legalbb napi 70 linket jelentesz? Az azrt nem semmi!
      Ami azt illeti, csinltam n is egy darabig, szvesen is, csak a letltk irnt tanstott gymkods rendszert nem tudtam lebontani - azt a rosszzű hatalmi rendszert, ami ltal az reg kormnyosok (tisztelet a kivtelnek) hatalmi mmorban frdhettek nap-mint-nap. Miutn krmszakadtig s azon is tl ragaszkodtak hozz, abbahagytam.
      Termszetesen az olyannak, aki vek ta nem jrt a frumon, nem fogok PM-ben szlni.
      Vagy ha mr nem is l. De te csak fekete fehrben akarod ltni a vilgot. Szp is az.
      Nyugodtan ne vlaszolj, megrtem.
      dv,
      _L_
      Quote Originally Posted by timer45 View Post
      Igen, keresem azt a linkellenőrt, aki 70 vagy tbb tma jelentst kld egy nap s mindet privtban jelzi a feltltőnek.
      Lacyl. Rszemről a veled folytatott beszlgetst itt s most lezrom. Ha halott tmdba botlok, akkor hasznlni fogom az erre a clra kialaktott rendszert.
      Addig nem fogod megrteni, amg nem csinlod.

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg lacyl hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      AlFipapa's Avatar
      Szuper Feltltő
      Hozzszlsok
      2.507
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      78
      15.751 Kapott Kszi 2.507 Tmrt
      Tisztelt Lacyl,mr bocsss meg neked igen klnleges gped s bngsződ van, VAGY ilyen az egd.

ms frumon is prbltl ugrltatni mere kiderlt,hogy ugy mkdik nlad is mint mindenkinl.
      EMLKEZZ CSAK R MIT IRTAM OTT NEKED!

Flrig neked kerestem a megoldst s kiderlt hiba tpem a szm(elkoptatom az ujjaim) s mgis gy ltod a feltett krdsedre a vlaszt mint ms
      Ez nem ktekeds csak meglts,s ha nvizsglatot tartanl ltnd magad,hogy szereted ha krted ugrlnak,
      rszemről gusztustalan s szmomra OFF a tmd!

**** Halott linkjeimet NEM JAVITOM!****

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg AlFipapa hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      higanylina's Avatar
      Linkellenőr
      Hozzszlsok
      27
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      3.287
      48 Kapott Kszi 14 Tmrt
      Sziasztok!

Olyat esetleg lehetne csinlni, hogy felkerl egy gomb az oldalakra, amiben privtknt lehet szlni a feltltőnek. (pl. a halott link jelents mell: Halott link privt jelentse) -vagy valami ennl sokkal jobb szveg. Ezt meg lehetne gy oldani, hogy rgtn a hibs oldal linkjt is tartalmazza az előksztett privt zenet. gy nem kell sokat kattogtatni, hogy betegyk a film cmt, vagy az oldal linkjt. Hiszen ez utbbi bekerlhet automatikusan.
      Ez jval gyorsabb lenne, mint a mostani p, de megmaradhat a szemlyes "kapcsolat" lehetősge is. pl. meg lehet krni, ha tudja tegye fel, mert rdekes, vagy esetleg mshol megvan, trlheti, stb.
      Persze ez valamennyi munka, s n nem tudom ezt meg lehet-e egyszerűen csinlni.

dv
      HL.

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg higanylina hozzszlst

Data_admin (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Eltlt
      Hozzszlsok
      1.668
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      107
      Tisztelt mindenki,
      gy ltom valaki bal lbbal kelt fel.
      Nem elg, hogy nem arrl beszlnk, ami a tmaindt, mg egoizmussal is meg leszek (lettem) vdolva.
      gy ltszik, mint mindig, ahov az sz nem r el, ott kezdődik a szemlyeskeds.

gy ltszik, mindegy, hogy melyik tmba vlaszolunk, a lnyeg az epe kirtse.
      Teljesen vletlenl itt nem az egmmal foglalkoznk, hanem azoknak az ellenőrknek akartam műemlket lltani,
      akik az ltalnos rohans ellenre kpesek privt zenetben szlni ha halott linket tallnak.
      Ennyi s semmi tbb.
      Minden msnak van sajt topikja, vagy ltrehozhatjtok.

Ami az "ugrltatst" illeti, alfipapa segtőkszsgnl (amirt risi ksznet) csak a hozzrtse nagyobb.
      Kr, hogy nem rti a krdst, amit ms frumban tettem fel, mert azt, hogy szndkosan rten flre, nem merem felttelezni.
      Az, hogy magyarzza az evidencit, lehet, hogy j az egjnak, de nem rti meg, amikor előszr jelzem, hogy "de hisz ez nekem megvan",
      nem is az a baj, hanem, hogy nem műkdik, amit ő untig erőst, hogy műkdik.
      s ez a valdi krds, amit nem is rt. Nem is lenne baj, de mindenkppen megvlaszolja.
      Legkzelebb lobotmia utn krdezek csak olyant, amit tőle akarok megtudni.

Szp napot mindenkinek!

Data_admin (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Eltlt
      Hozzszlsok
      1.668
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      107
      Szia,
      csak ne haragtsd magadra a robotprti kollgkat miattam!
      Valamifle megolds biztosan lehetne, vlhetően felersz akarat, felersz tuds krdse - ha megvan a hozzfrs.
      De van egy uniszn vlemny, hogy jl van ez gy, mit ugrltok?

s tnyleg, ha megengeded magadnak a luxust, hogy pm-ben szlsz, akkor ne keress knnytst, az a te privt kis luxusod.
      Na s mire j ez az egsz?
      A (valsznűleg zavaros) kezdemnyezsem arra irnyult, hogy az avatrotok alatt (ahol msnak a jelentsek utn jr van), legyen egy kitntets, felőlem "Szocilis vna" nven, hogy a plusz munkt, amit magatokra vesztek azzal, hogy nem "jelentgettek", hanem SZLTOK a feltltőnek, akinek ez jl esik, mint a (ki nem erőszakolt) ksznm, valamilyen mdon mltnyoljuk, mert szerintem tmogatsra mlt ez a tulajdonsg, amit n egyszerűen "Embersgnek" neveztem. Elnzst azoktl, akik idegenkednek a nagy szavaktl.
      Mg egyszer a gyengbbek kedvrt:
      Nem a szorgalmasan jelentgetők ELLEN, hanem az embersgesek MELLETT prbltam valamit kezdemnyezni.
      s ez az n egmnak is jl esne, ha egyesek gusztustalannak tartjk is, vagy sszekevert(em) valamit?!
      dv,
      _L_

Persze attl mg előremutatnak tartom az tletedet, tmenetileg nyithatnnk egy ksznő topikot, ahol megksznjk az ldozatos pm-et, admin vgignylazza, sszeszmllja a kszneteket, majd ha elegendőnek tartja azt, kitűzi a kitntetst...
      Vagy szavazs is van. Valami.

Quote Originally Posted by higanylina View Post
      Sziasztok!

Olyat esetleg lehetne csinlni, hogy felkerl egy gomb az oldalakra, amiben privtknt lehet szlni a feltltőnek. (pl. a halott link jelents mell: Halott link privt jelentse) -vagy valami ennl sokkal jobb szveg. Ezt meg lehetne gy oldani, hogy rgtn a hibs oldal linkjt is tartalmazza az előksztett privt zenet. gy nem kell sokat kattogtatni, hogy betegyk a film cmt, vagy az oldal linkjt. Hiszen ez utbbi bekerlhet automatikusan.
      Ez jval gyorsabb lenne, mint a mostani p, de megmaradhat a szemlyes "kapcsolat" lehetősge is. pl. meg lehet krni, ha tudja tegye fel, mert rdekes, vagy esetleg mshol megvan, trlheti, stb.
      Persze ez valamennyi munka, s n nem tudom ezt meg lehet-e egyszerűen csinlni.

dv
      HL.

Last edited by lacyl; 2021-08-10 at 16:27.

Data_admin (2021-08-11)

Status
      AlFipapa's Avatar
      Szuper Feltltő
      Hozzszlsok
      2.507
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      78
      ksznm biztat szavaid,igen trjnk a fő krdsre,

A frum motorban van a resend.php az fut le mikor a bejents gombra kattintanak,
      a php tartalmban elkldi a a bellitott csoportnak s az sql adatbzisnak,

Tbbszri prblkozs utn se tudtam egyni felhasznl nevet (users.php) meghivni mert az adatbzisban kln tbla kezeli az user s messages.php-kat.

nos bepitve a resend.php-ba elszr is parancsot kell kldenie az sql tblnak,hogy hol trtnt beavatkozs,tadja a parancsot a ccsoport tagot kezelő tblnak ami azt eltrolja s elkldi a parancsot ami lthatv teszi a megjelenitst,
      ahhoz,hogy egyedi(felhasznli) kiirats,tovbbitott parancs legyen ahhoz kellene programozni egy olyan sql-t ami sztvlasztja a resend.php-bl rkező utasits sorokat,

mivel a felhasznl sql tblja a legnagyobb s legtbb dolgot kezelő parancs halmaz igy kritikusan ellehet rontani a frumot kezelő mysql-t.

Hogy rtsd is csak egy kis plda: a csaldba mindenkinek meg van a feladata,s akoor menjem le tejrt valaki parancs.
      ezzel minden csaldtagba ms s rtelmezs fut le.

Nem egyszer az alapkrds,s mita feltetted a httrben nem lttad,hogy tbben prbltuk megoldanii űgy , hogy a forum stabilitst se az egynek kezlő dolgait ne boritsuk fel,
      magyarn egy sima gomb nem is olyan knnnyen kivitelezhető a szekesztőknekk,

• Eddig 3 Felhasznl mondott ksznetet AlFipapa felhasznlnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2021-08-11),lacyl (2021-08-11),timer45 (2021-08-11)

Status
      lacyl's Avatar
      Eltlt
      Hozzszlsok
      1.668
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      107
      Szia,
      nem kicsit knai szmomra, meg nem tudnm klnbztetni egy bullshit genertor ltal generlt szvegtől, az tuti!
      Mindenesetre ksznm ezt a bepillantst a motorhztető al, sok minden megvilgosodik ltala.
      Az tlet, amit felvetettem, taln kevsb kacifntos mdon is megoldhat lenne, kevesebb technikval, mint lelemnnyel.
      Tulajdonkppen a djak kiosztsnak a mechanizmusa rdekelne, hogy tovbb agyaljak rajta a lehetsges megolds irnyba.
      Hogy algoritmus, vagy szemly dnt rluk? Hogy mennyire lenne lehetsges az, hogy admin djazza manulisan az emltett clcsoportot,
      mondjuk "feljelents" alapon? (Ha erre a clra ltrehozott topikban jelentennk - mr amennyire van mg feltltő, akit a felvetett tlet izgat - az "elkvetőket", ami alapjn admin odaadja a plecsnit.)
      Emberi kzreműkdssel, amennyiben lehetsges, kikszblhető lenne a motor btyklsnek/drtozsnak belthatatlan kvetkezmnyekkel jr mdostgatsa.
      Szar rzs, amikor vekkel ezelőtti mentsből kell visszatenni a frumot...
      Nem biztos, hogy a motor műkdsnek kockztatsval kne megoldst tallni erre a krdsre.

Ksznm, hogy foglalkoztok a krdssel, enlkl is vilg a vilg, de egy szemernyit szebb lehetne.
      n nem erőltetem, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. De azrt megprbltam.
      dv,
      _L_

Quote Originally Posted by AlFipapa View Post
      ksznm biztat szavaid,igen trjnk a fő krdsre,

A frum motorban van a resend.php az fut le mikor a bejents gombra kattintanak,
      a php tartalmban elkldi a a bellitott csoportnak s az sql adatbzisnak,

Tbbszri prblkozs utn se tudtam egyni felhasznl nevet (users.php) meghivni mert az adatbzisban kln tbla kezeli az user s messages.php-kat.

nos bepitve a resend.php-ba elszr is parancsot kell kldenie az sql tblnak,hogy hol trtnt beavatkozs,tadja a parancsot a ccsoport tagot kezelő tblnak ami azt eltrolja s elkldi a parancsot ami lthatv teszi a megjelenitst,
      ahhoz,hogy egyedi(felhasznli) kiirats,tovbbitott parancs legyen ahhoz kellene programozni egy olyan sql-t ami sztvlasztja a resend.php-bl rkező utasits sorokat,

mivel a felhasznl sql tblja a legnagyobb s legtbb dolgot kezelő parancs halmaz igy kritikusan ellehet rontani a frumot kezelő mysql-t.

Hogy rtsd is csak egy kis plda: a csaldba mindenkinek meg van a feladata,s akoor menjem le tejrt valaki parancs.
      ezzel minden csaldtagba ms s rtelmezs fut le.

Nem egyszer az alapkrds,s mita feltetted a httrben nem lttad,hogy tbben prbltuk megoldanii űgy , hogy a forum stabilitst se az egynek kezlő dolgait ne boritsuk fel,
      magyarn egy sima gomb nem is olyan knnnyen kivitelezhető a szekesztőknekk,

Status
      AlFipapa's Avatar
      Szuper Feltltő
      Hozzszlsok
      2.507
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      78
      Az ltalad feltett jabb krdsed az rem tblzatra vonatkozik ami utlag mint kiegszitő ( Awaod) lett be integrlva a motorba,
      szakzsarnokkal mdifikci.

Ez md a fewlhasznli sql tblkhoz csatlakozik,
      a php olvassa a frum tmit,vizsglja a tma s HSZ adatbzisokat,

az sql tblt pedig figyeli-olvassa eredmny statisztika sql-jt.

ez tiszed-szzad msopercenknt lefut vizsglva az egsz frumot,

a MD-ba levő előre bekalibrlt rtkek s s kpek tblit olvasva autmatikusan rendeli a felhasznlhoz.

Magyarn mire te mr
      plecsnit
      ltod addigra a frum s a md fut tbbszz krt vizsgldva.

a mdot telepitskor hozzrendelődik a csoportokhoz is ugymint user,feltltő,modertor,adminisztrtor.

Megltsom szerint itt ezen a frumon nem piszklnak bele a sql tblkba,hogy tbb rem legyen brkinl is az előirtnl,de sajnos vannak "j" szerkesztők ahol ms frumokon(had ne irjam a neveket) a kivltsgosok mr egy lapon else frő
      plecsivel
      "bszklkedhetnek.

Ann a nzd meg a rgi elvtrsak majd előre buktak a temrdek ragadvnytl amirt rdembe nem sokat tettek "de j elvtrs" volt.

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg AlFipapa hozzszlst

lacyl (2021-08-12)

Status
      lacyl's Avatar
      Eltlt
      Hozzszlsok
      1.668
      Halott Tmim
      Igen, Trlhető
      Ksznm
      107
      Na, azrt fr mg ide bőven:

Sejtettem, hogy bonyolult a rendszer. rtem, gy akkor nincsen korrupci, de a merevsge miatt marad a szemlyes megbecsls hangoztatsa a robotizlt ellenőri lt mellett is embernek maradt frumtrsak irnyba.
      Majd kinvm, hogy az alapjaiban akarom megrengetni a frumok alapelveit...

Quote Originally Posted by AlFipapa View Post
      Az ltalad feltett jabb krdsed az rem tblzatra vonatkozik ami utlag mint kiegszitő ( Awaod) lett be integrlva a motorba,
      szakzsarnokkal mdifikci.

Ez md a fewlhasznli sql tblkhoz csatlakozik,
      a php olvassa a frum tmit,vizsglja a tma s HSZ adatbzisokat,

az sql tblt pedig figyeli-olvassa eredmny statisztika sql-jt.

ez tiszed-szzad msopercenknt lefut vizsglva az egsz frumot,

a MD-ba levő előre bekalibrlt rtkek s s kpek tblit olvasva autmatikusan rendeli a felhasznlhoz.

Magyarn mire te mr ltod addigra a frum s a md fut tbbszz krt vizsgldva.

a mdot telepitskor hozzrendelődik a csoportokhoz is ugymint user,feltltő,modertor,adminisztrtor.

Megltsom szerint itt ezen a frumon nem piszklnak bele a sql tblkba,hogy tbb rem legyen brkinl is az előirtnl,de sajnos vannak "j" szerkesztők ahol ms frumokon(had ne irjam a neveket) a kivltsgosok mr egy lapon else frő "bszklkedhetnek.

Ann a nzd meg a rgi elvtrsak majd előre buktak a temrdek ragadvnytl amirt rdembe nem sokat tettek "de j elvtrs" volt.

Last edited by lacyl; 2021-08-12 at 06:48.

• Eddig 2 Felhasznl mondott ksznetet lacyl felhasznlnak ezrt a tmrt:

AlFipapa (2021-08-12),Data_admin (2021-08-13)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •