Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.190
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.552
    4.300 Kapott Kszi 3.277 Tmrt

Justin Lin elrulta, mirt kellett visszahozni Hant a hallos iramban 9-be

A Hallos iramban 9. eszelős előzetese utn Justin Lin elrulta, hogy az j rsz egy trilgia első darabja lesz, egy jabb interjban pedig arrl beszlt, mirt volt szksg visszahozni Hant a franchise-ba.

Lin az egyetlen rendező, aki tbb alkalommal is diriglta a Hallos iramban-filmeket (tbbek kztt a Tokii hajszt, az tdik sebessget s a Hallos iramban 6-ot is ő rendezte), teht alaposan ismeri a karaktereket,amikor tbb v utn visszatrt a franchise-hoz, szerette volna a helykre tenni azokat a dolgokat, amelyekkel szerinte komoly problmk voltak.
    A hatodik rsz megrendezse utn Lin nem nzte meg a hetedik s nyolcadik epizdot, gy nem tudta, hogyan folytatdott a trtnet - teht azt sem, hogy kirtk a filmekből az ltala megalkotott Hant. "Aztn az első fggetlen filmem vettse utn egy kznsgtallkozn mondta el valaki, s teljesen ledbbentem. Azt hiszem, a visszatrsem egyik oka is ppen az volt, hogy helyrehozhassam azokat a dolgokat, amelyeknek nem lttam rtelmt."
    Amikor a Hallos iramban 9. első előzetese kijtt, s az emberek megtudtk, hogy visszatr a karakter, a rendező rlt a pozitv reakcinak. "Sokat jelentett nekem, hogy a karaktereink valban rdeklik a nzőket, s ez [kirni Hant - a szerk.] egy furcsa hiba volt. A mai napig nem tudom, mi trtnt, de nagyon rlk, hogy visszatrtem, s rszt vehetek egy zavar problma orvoslsban."

Han kirsa a kznsgnek sem tetszett, "Igazsgot Hannak"-mozgalom is indult anno. Ha azonban ez nem trtnt volna meg, lehet, Lin sem tr vissza a Hallos iramban-filmekhez. A rendező azonban szvn viseli a Sung Kang ltal megformlt karakter sorst, akit eredetileg nem is a Hallos iramban-filmekhez, hanem a 2002-es Better Luck Tomorrow cmű krimijhez rt.

Forrs.wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-05-04)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •