Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.190
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.556
    4.300 Kapott Kszi 3.277 Tmrt

A Hallos iramban 9. rendezője s egyik főhőse benne lenne egy Jurassic Park crossove

A Hallos iramban 9. rendezője s egyik főhőse benne lenne egy Jurassic Park crossover-filmben

A Hallos iramban-filmeket egy ideje mr azrt szeretjk, mert annyira elrugaszkodnak a valsg talajtl olykor a sz szoros rtelmben, hogy az mr szrakoztatan bugyuta (ebben a cikknkben ssze is szedtnk pr vadbaromsgot a sorozatbl). A legjabb előzetes tansga szerint a 9. rszben is lesznek hajmeresztő mutatvnyok, tbbek kztt egy olyan, amelyben hőseink mr az űr fel tendlnak. Justin Lin s a Lettyt jtsz Michelle Rodriguez viszont nyitottak lennnek egy Jurassic-crossoverre.

Igen, jl olvasttok, a Jurassic Park / World s a Hallos iramban tallkozjrl van sz! Ugyan a Collider riportere vetette fel az őrlt tletet, de sem a rendező, sem a sznsznő nem zrkztak el tőle. Sőt, a Resident Evil-filmjeit sem szgyellő Rodriguez mg Linnl is lelkesebben nyilatkozott: "Abszolt benne vagyok! Amikor elrsz a cscsra, akkor mr nincs hov menni, m mgis van egy megolds: a keresztezs s az sszeolvaszts. A nagyvllalatok is pont ezt csinljk, ha mr tl nagyra nőnek. Brandet kell teremteni, s sszeolvadni! Az tletnek csak az gyvdek s a stdik llnak az tjban, minthogy ltalban az egyesteni szndkozott brandeket klnbző stdik birtokoljk. m ha mr egy istllhoz tartoznak, akkor nem is tudom Azt mondom, műkdne." Ehhez a rendező csak ennyit tudott hozztenni: "Soha nem mondom, hogy soha. Az a filozfink, hogy el kell kerlnnk a skatulykat vagy a cmkket. Ennyit vagyok hajland mondani."
    rlnk, hogy nem zrkznak el az tlettől? Mondjuk neknk nem annyira a Jurassic-univerzum jutna esznkbe, ha keresztezsről van sz, hanem egy msik, sokkal őrltebb risszrnyes brandhez nylnnk. Igen, a Warner Szrnyuniverzumhoz, amelynek legutbbi darabja, a Godzilla Kong ellen kellőkpp over-the-top, azaz tltolt ahhoz, hogy akr Dom s csapata is csatlakozhassanak egy ksőbbi filmhez a tmban. Sőt, lehetsges, hogy Vin Dieselk meg is oldank a Szrnyuniverzum alapproblmjt, hogy az emberi karakterek stlanok s dramaturgiai funkcijukat tekintve is rm gyengk. Domk bebizonythatnk, hogy az emberek is rdemben bele tudnak szlni az risszrnyek gyes-bajos dolgaiba. Mr ltjuk is magunk előtt, ahogy egy felhőkarcol tetejről nekiugratnak egy raktkkal felszerelt spci bulldzerszerű jrgnnyal Godzilla fejnek!

Ezt a jelenetet kpzeljk el a Hallos iramban-franchise valamelyik felturbzott sportkocsijval!

De ne szaladjunk ennyire előre! A Hallos iramban 9. jnius 24-n kerl(het) a magyar mozikba.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-05-04)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •