Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.365
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.954
    4.517 Kapott Kszi 3.463 Tmrt

Sharon Stone azt hitte, tnyleg meglte sznszpartnert

Nemrg jelent meg Sharon Stone nletrajza, a The Beauty Of Living Twice, amiben persze kiemelt szerep jutott minden idők egyik leghresebb erotikus thrillernek, a Paul Verhoeven ltal rendezett Elemi sztnnek - s a sznsznő ltal alaktott Catherine Tramellnek. Azt a rszt mr korbban is szemlztk, amiben Stone arrl meslt, hogy az ikonikus kihallgatsos-kikandikls jelenet nem volt előre megbeszlve vele, emiatt pedig mg a direktort is felpofozta. Most azonban az IndieWire emelt ki egy jabb rszletet a knyvből, szintn a mr emltett filmmel kapcsolatban.

A nyit kpsorok alatt premier plnban lthatjuk, ahogy Tramell hallra szurklja a szexpartnert egy jgcsknnyal. A sznsznő pedig gy fogalmazott, hogy a forgats egy pontjn elkezdett szmra sszemosdni a valsg s a fikci. A mr emltett jeleneten dolgoztunk, de amikor a direktor szlt, hogy lellunk, a partneren csak fekdt tovbb eszmletlenl. Emiatt elkezdtem pnikolni; attl fltem, hogy a jgcskny vge mgsem hzdott vissza a dfseknl, s akaratom ellenre tnyleg megltem őt! Elvgre a szkript szerint dhsnek kellett lennem r, mikzben Verhoeven egyre csak vagy azt vlttte, hogy erősebben dfkdjem, vagy azt, hogy mg tbb vrt. Az utbbi veznyszra pedig az gy alatt tartzkod kellkes ktszeres erővel kezdte pumplni a művrt a mű-mellkasba. Egy ponton el is jultam, annyira ignybe vett az egsz - idzi a portl az autobiogrfit.
    Vgl kiderlt, hogy csak arrl van sz, hogy olyan sokig tttem a sznsz mellkast, hogy eljult. Sokkos llapotban voltam, nem volt rajtam ruha s cspgtt rlam a művr - s akkor mg ez is. gy tűnt, hogy egyszerűen nincs olyan hatr, amit ne kne tlpnem ahhoz, hogy ez a film elkszlhessen - folytatta Stone az anekdott.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-18)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •