Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.365
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.954
    4.517 Kapott Kszi 3.463 Tmrt

Felesge szerint Jason Statham a valsgban teljesen ms

Jason Statham szinte minden filmjben ugyanazt a dagad bicepszű, marcona akcihős-idet alaktja, de szerencsjre olyan jl ll neki ez a szerep, hogy kln brandet tudott ltrehozni belőle. Persze ekzben az eddigi kt Crank-filmmel vagy A kmmel azt is jelezte, hogy nem veszi m annyira komolyan magt (vagy az imidzst), mint amennyire tűnhet. Nemrg pedig a felesge, a sznsz-modell Rosie Huntington-Whiteley is megerőstette az Elle-nek adott interjjban, hogy a frje abszolt nem hasonlt az ltala alaktott karakterekre.
    Eszembe jutott az első alkalom, amikor tallkoztam s beszlgettem Jasonnel. Msnap felhvtam egy bartomat s annyit mondtam neki, hogy abszolt nem olyan, amilyennek gondoltam! Kt lbbal ll a fldn, szerny, de kzben nagyon szrakoztat, karizmatikus s energikus. Ezek mind olyan tulajdonsgok, amikről nem gondoltam volna, hogy megvannak benne, de rszben pont miattuk kezdtem el vonzdni hozz - nyilatkozta.
    Huntington-Whiteley kitrt arra is, hogy a sznsz tudja, hogy mennyit is r egy font. Tisztban van vele, hogy a sikerrt kemnyen meg kell dolgozni. Jason a harmincas veiben kezdett el csak sznszkedni, szval az lete nagy rszben festőknt, kidobknt, dekoratőrknt vagy piaci rusknt dolgozott, emiatt pedig kt lbbal ll a fldn. n pedig nagyon rlk annak, hogy ezt majd tovbbadja a gyerekeinknek is - meslte.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-18)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •