Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.380
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.993
    4.526 Kapott Kszi 3.463 Tmrt

"Mindaz, amit az elmlt 10 vben csinltl? Senkit se rdekel!": Matthew Lewis kiakad

Emma Watsont leszmtva igazbl a Harry Potter-szria egyetlen gyereksznszből sem lett sztr. Termszetesen Daniel Radliffe-et s Rupert Grintet be tudjuk azonostani a sajt filmjeikből s sorozataikbl, melyeket a Potter-szria utn forgattak, s nhnynak mg a cmt is fel tudjuk idzni, de mi a helyzet a kisebb szerepeket jtsz sznszekkel? Volt, aki a Potterek utn fel is hagyott a sznszkedssel, volt, aki ms irnyban prblkozott, s voltak azok, akik a plyn maradtak.

Kzjk tartozik a visszahzd Neville Longbottomot alakt Metthew Lewis, aki a sorozat vgn alaposan megdicsől, miutn vgez Naginivel, Voldermort gyilkos kgyjval, maga a sznsz pedig alaposan kikupldott az vek sorn, de mgsem tudta levetkőzni magrl Neville rksgt. Pedig jtszott ő sorozatokban is (Az let dicsrete) s filmekben is (Mielőtt megismertelek, Vglloms), mgis mindenkiben csak a botladoz, pufk Neville-knt maradt meg. Az ezzel kapcsolatos frusztrciirl nyilatkozott most Michael Rosenbaum Inside of You nvre hallgat podcastjben.
    "Mg mindig frusztrl, ha valaki azt mondja, hogy 'Ő az a src...', mikzben pp egy sorozatot csinlok a tvben, erre a hrek arrl szlnak, hogy 'Ő tbb mr nem Neville Longbottom.' Mintha az lettem volna az elmlt 10 vben! Pedig rszt vettem olyan dolgokban, melyek sokkal, de sokkal msabbak" - magyarzta a sznsz.

"Szerepeltem BAFTA-djas drmkban, meg mindenfle egybben. s ezzel most nem felvgni akarok, de az az rzsem, hogy az emberek gy veszik, hogy egyik pillanatrl a msikra vltottam ezekre a Harry Potterről, s egyltaln nem veszik figyelembe azt az utat, amin vgigmentem, mire idig eljutottam."

Lewis okfejtst meglehetősen őszinte indulattal zrta: "Ez nagyon frusztrl tud lenni - nem mintha brmi is frusztrlna, ami a Harry Potterrel kapcsolatos, de ez olyan, mintha egy hang folyamatosan azt mondan a fejemben, hogy 'H, te, mindaz amit az elmlt vben csinltl? K*rvra senki se ltta. Senkit se rdekel!' Azt hiszik, hogy ez meg az [amiben feltűnk] az első szerep, amit a Harry Potter ta kaptam."

Matthew Lewis a Mielőtt megismertelek forgatsn

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-11)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid