Results 1 to 1 of 1

Téma: Gaming News

Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    28.809
    4.462 Kapott Köszi 3.415 Témáért

Gaming News

A Monster Hunter-sorozat rajongói számára csupa jó hírrel szolgált a Capcom. A kiadó egyrészt bejelentette, hogy egy új demót tesz elérhetővé a valamikor a jövőben PC-re is debütáló, de egyelőre Switchre érkező Rise-ból, amelyet bárki letölthet majd az eShopból. A próbaváltozat a már korábban bemutatott verzió kibővített variációja lesz, kapunk egy új, elképesztően nehéz küldetést, amelyben – a hivatalos leírás szerint – a Rise „különlegességét”, Magnamalost kell majd lenyírni, illetve irigyelni azoknak a Capcomosoknak a munkáját, akiknek az a feladatuk, hogy nevet adjanak a különböző rusnyaságoknak. Ezzel a demóval aztán már el lehet ütni az időt a esedékes premierig, amelyet követően gyanítjuk, hogy a hibridkonzolos eladási toplisták egy ideig másról sem fognak szólni.

Azonban nem csak a Rise-ról beszélt a cég, hanem a meglepően nagy sikert aratott, Pokémon-szerű vadhajtás, a Monster Hunter Stories folytatásáról is. A 2017-ben tisztességes sikert aratott, eredetileg 3DS-re, majd később iOS és Android eszközökre is megérkező produktum új epizódja világszerte (tehát a japán verzióval egy időben), 2020. július 9-én érkezik majd meg. A játék – amely a Switch mellett PC-re is debütál – sztorija szerint a világból egyszer csak megmagyarázhatatlan módon eltűnik minden Rathalos, ezt a rejtélyt kell majd megoldanunk, miközben természetesen egy legendás „szörnylovasként” felfedezzük a világot és a körökre osztott harcrendszertől sem kell elbúcsúznunk.
    A Monster Hunter Stories 2021. július 9-én érkezik – a hibridkonzolok mellett PC-re is.

Forrás:wignh

Hasonló témák:

Constellation

2. A következő felhasználók köszönték meg hasznosimre hozzászólását

tae-suk (2021-04-11)

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •