Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.207
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    27.920
    4.491 Kapott Kszi 3.297 Tmrt

"Mindig lesz vlemnyem a dolgokrl": Scarlett Johansson arrl, hogy karrierjt visz

Scarlett Johanssont az utbbi vekben tbbszr is tmadsok rtk: neki is kijutott az egyik fehrre mzols botrnybl a Pnclba zrt szellem főszereplőjeknt, mert azt szerintk egy zsiai sznsznőnek kellett volna jtszania. Egy transznemű gengsztert is eljtszott volna a Rub and Tug cmű filmben, de az rdekvdők tiltakoztak, mivel szerintk azt a szerepet egy valban transznemű sznszre kellett volna bzni, mire Johansson egy kicsit nyersen reaglt:
    "Sznszknt meg kne, hogy engedhessem magamnak, hogy brmilyen szemlyt, ft vagy llatot eljtsszak, mert ez a munkm s ezek a munkm kvetelmnyei" - nyilatkozta egyszer, amit aztn rendesen kifigurztak az internet mmgyrosai. Ha mindez nem lenne elg sokak szemben, ht Woody Allen mellett is kill: a szexulis zaklatssal vdolt r-rendezőnek hisz abban a trtnetben, melyben nevelt lnya, Dylan Farrow vdolja azzal, hogy gyerekknt molesztlta őt.
    Johannson legutbbi interjjban arrl beszlt, hogy tovbbra sem fogja visszafogni magt, mg ha nha meg is bnta azt, amit mondott:

"Mindig lesz vlemnyem a dolgokrl, mivel egyszerűen ilyen vagyok. Mrmint, mindenki szmra nehz beismerni, ha tvedett valamivel kapcsolatban, ha pedig mindezt a sajt is lehozza, akkor elgg kellemetlen tud lenni. Előfordult mr, hogy gy gondoltam: 'Tyű, itt egy kicsit elvetettem a sulykot, itt nem nztem az sszkpen, itt meg csak simn tapintatlan voltam.' De n is emberből vagyok."

Johansson azt is hozztette, hogy szerinte a sznszektől nem szabadna elvrni, hogy nyilvnos szerepet vllaljanak a trsadalomban:

"Nhnyan szeretnnek, de nmagban az, hogy ktelező dolog a szmodra, csak azrt mert sokan ismernek, szerintem nem tl igazsgos. Nem politikusnak, hanem sznsznek mentnk. A munknk, hogy a tapasztalatainkat sajt magunkra vettsk ki. Hogy tkrt tartsunk a kznsg el, s hogy a művszeten keresztl hassunk az emberekre."

A sznsznő azt is elmondta, hogy akkor rzi igazn jl magt, ha az emberek elmerlnek egy filmjben, amikor rzseket s gondolatokat vlt ki belőlk. s szerinte mindez fggetlen attl, hogy egybknt kinek milyenek a politikai nzetei.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-08)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •