Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.005
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.269
    4.116 Kapott Kszi 3.122 Tmrt

Michael Keaton annyira elfoglalt s aggdik, hogy egyltaln nem biztos, hogy felt

Michael Keaton annyira elfoglalt s aggdik, hogy egyltaln nem biztos, hogy feltűnik majd Batmanknt a The Flash-filmben

Nagyjbl 9 hnapja robbant a bomba, hogy Michael Keaton visszatr Batmanknt a DCEU-ban, mghozz az időutazs krl forg The Flash-ben. Az eredeti pletykk arrl szltak, hogy az első (komolyan vett) filmben feltűnő Batman egyfajta Nick Furyknt fog szuperlni, de hamar kiderlt, hogy ez utbbi csak kacsa volt. Aztn nem sokkal ksőbb Michael Keaton is nyilatkozott, s sem megerősteni, sem pedig megcfolni nem tudta ezeket a hreket, ami hollywoodi nyelven a legtbb esetben egy j szaftos "nan!'-t jelent a felmerlő krdsre. Most azonban gy tűnik, korai volt az rmnk...

s hogy rszben kire (vagy inkbb mire) kell ismt mutogatnunk? Nan, hogy a koronavrusra! Meg egy kicsit arra is, hogy az idn a 70-et betltő sznsz nagyon elfoglalt:

"Kell mg egy kis idő, hogy tgondoljam, mert rendkvl szerencss vagyok, nagyon sok minden zajlik most krlttem. Ki sem ltok a munkbl. Nem tudom, hogy mirt, vagy hogyan, de ez a helyzet, szval hogy őszinte legyek, valahol az iPademen ott van ennek az egsz Flash-dolognak a legjabb vltozata, de mg nem volt időm elolvasni. Felhvtam őket, s azt mondtam: 'Őszinte leszek, egy szemernyi időm sincs most ezzel foglalkozni.'"
    Keaton a 2010-es vek ta a renesznszt li, s mg egy Oscar-jellst is begyűjttt a Birdman főszereprt, mellyel a djrl is csak egy hajszlnyival maradt le. Azta pedig csupa remek filmben lthatjuk, s a konkurens stdinl is emlkezetes alaktst kaptunk tőle a Pkember: Hazatrs Keselyűjeknt. s azta sem lett szellősebb a naptrja:

"Nagyon bele vagyok merlve abba, amit ppen csinlok. Ezen fell előkszts előtt van valami, aminek n vagyok a producere, s ha minden jl megy, ősszel el is indulhat rajta a munka. n is szerepelni fogok benne, szval fontos a szmomra. Ez most nem ilyen mzes-mzoskods. Ha trgyaltam volna rla, most ssze-vissza kamuznk valamit nektek. De tnyleg nem tudok a krdsre vlaszolni. El kell olvasnom a forgatknyv utols vltozatt."

Keaton pp a Dopesick cmű sorozatot forgatja, melyben egybknt producerknt is kzreműkdik, de a fenti idzetben vlhetően egy msik, egyelőre meg nem nevezett projektjről beszlt. Akrhogy is, Keaton nemcsak elfoglalt, hanem ennyi idősen joggal aggdik egy angliai forgats miatt, ahol pp a koronavrus legveszlyesebb vltozata tombol:

"Hogy őszinte legyek, van egy dolog, ami mg ezeknl is jobban aggaszt engem, ez pedig a COVID. Elgg aggdok miatta. Folyamatosan figyelem az Egyeslt Kirlysgbli COVID-helyzetet. Ez alapjn fogok dnteni, most is emiatt lek egy 17 hektros birtokon tvol a nagyvrostl, meg az emberektől, mert mindennl jobban aggaszt a COVID. Szval minden egyes projektnl ez az első dolog, amit mrlegelek. tnzem, s felteszem a krdst: j esllyel belehalhatok ebbe, ha elvllalom? Mrmint sz szerint... s ha gy rzem, hogy nem, akkor indulhatnak a trgyalsok."

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-07)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •