Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    28.975
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.210
    4.067 Kapott Kszi 3.077 Tmrt

"Ez nem az n dntsem volt": A John Wick-szria megalkotja elrulta, hogy a stdi

"Ez nem az n dntsem volt": A John Wick-szria megalkotja elrulta, hogy a stdi nlkle csinlja meg a 4. s 5. rszt

A John Wick 2014-es premierjekor valsznűleg kevesen fogadtak volna arra, hogy a Keanu Reeves főszereplsvel kszlt akcifilm akkora sikernek bizonyul majd, hogy ngy (!) folytats, valamint tbb spinoff-sorozat is kszl hozz. Ehhez kpest a 2019-es John Wick: 3. felvons Parabellumra mr a nyithtvgjn tbben vltottak jegyet, mint az előző kt felvonsra sszesen (ugyanebben az időszakban): 56 milli dollrt szedett ssze s a bevtelek vgl 326,7 milli dollrnl lltak meg. Ez viszont a jelek szerint azzal (is) jrt, hogy a franchise annyira kinőtte magt, hogy mr nincs szksg az első kt rsz forgatknyvrjra, a főszereplő karaktert is kitall Derek Kolstadra.
    Kolstad gy nyilatkozott, hogy "nem az ő dntse volt", hogy nem vesz rszt a kszlő negyedik s tdik felvons munklataiban, de mivel a Parabellum esetben mr osztozott az [ri] krediteken [Shay Hattennel, Chris Collins-szal s Marc Abrams-szal], ezrt pusztn a szerződsek szempontjbl a stdinak mr nem kellett vele is egyeztetnie a folytatsokrl - s nem is tettk. Ezen persze megbntdhatnk s hsz vvel korbban taln gy is tettem volna. De azta elg sokat vltozott ez az iparg s az is, ahogy a dolgokat intzik benne, szval gy vagyok vele, hogy időnknt el kell engedni a dolgokat s remnykedni benne, hogy minden jl fog alakulni. Meg persze egy elg szemlyes tmrl van sz, szval sosem fogok rosszat mondani John Wickről. Azt szeretnm, ha a franchise tllne s mg nagyobb lenne - fejtegette.
    Ettől mg tovbbra is bartok vagyunk [az eddigi rszeket rendező Chad Stahelskivel] s [az első felvonsban besegtő David Leitch-csel]. Br n sem tudom, mi jn majd ezutn [a John Wick-franchise trtnetben], mr nagyon vrom, hogy kiderljn - nyilatkozta. A John Wick 4 jelen lls szerint 2022. mjus 27-n premierek majd.

Forrs.collider

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-04-07)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •