Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    28.980
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.210
    4.067 Kapott Kszi 3.077 Tmrt

Charlize Theron szvesen megcsinln a Drgn add az letedet egy leszbikus nővel a f

A tavaly decemberi Karcsonyi meglepi - amiben Kristen Stewart s Mackenzie Davis egy szerelmesprt alakt - premierje kapcsn egy Twitter-felhasznl gy nyilatkozott, hogy semmi baja sincs a leszbikus romantikus komdikkal, de ő inkbb egy olyan Die Hard-remake-t szeretne, amiben Charlize Theron prblja megmenteni a felesgt. A halhatatlan grda s az Atomszőke sznsznője pedig erre csak annyit reaglt, hogy hol kell alrnia a szerepre? Nemrg pedig adott interjjban is megerőstette, hogy rdekeln a projekt.

Lesbian Christmas rom coms are all well and good but what I REALLY want is a Die Hard where Charlize Theron goes on a rampage to save her wife

Szerintem ez egy remek tlet - nyilatkozta. Ezrt is reagltam r Twitteren; egyszerűen arra gondoltam, hogy ez brillinsan hangzik. Ennek az embernek forgatknyveket kellene rnia, mert ez tnyleg egy zsenilis idea. Amiatt pedig, hogy kt nőről szlna az egsz gy voltam vele, hogy nem krds, hogy alrnk r. Persze krds, hogy a 2019-es Charlie angyalai kritikai s kereskedelmi buksa (s a mozit vező gyűllethullm) utn melyik stdi vllalna be egy, a Drgn add az letedhez hasonl klaszikus ilyetn "jragondolst."
    Theron mindenesetre akkor sem fog unatkozni az eljvendő vekben, ha a fentebbiekből vgl nem lesz semmi: mr kszlőben van a 2017-es Atomszőke folytatsa, emellett ő lesz Scott Derrickson (Doctor Strange, Sinister etc.) Two Eyes Staring cmű horror/thrillernek egyik főszereplője is. Ha pedig mindez nem lenne elg, ipargyi pletykk szerint kszlőben van A halhatatlan grda folytatsa is.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-03-09)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •