Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    29.335
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    28.125
    4.626 Kapott Kszi 3.422 Tmrt

Gina Carano kirgsnak krlmnyeiről

Az egykori MMA-harcosbl lett sznsznőt, Gina Carant (vagy ahogy a legtbben ismerik, a The Mandalorian Cara Dune-jt) alig kt hete rgta ki a Disney (s a United Talent Agency), miutn az egyik Instagram sztorijban a mai republiknusokat a holokauszt zsidihoz hasonltotta, a jelenlegi politikai helyzetet Amerikban pedig a nci Nmetorszghoz mrte. (Korbban pedig rendszeresen hangot adott maszkellenes nzeteinek s Donald Trumphoz hasonlan arrl beszlt, hogy a demokratk elcsaltk az elnkvlasztst.) A sznsznő azonban nemrg a The Ben Shapiro Show vendgeknt gy nyilatkozott, hogy nem gondolta volna, hogy a szban forg poszt ekkora vihart kavar majd s szerinte sokan flrertettk az zenett.
    Amikor kiposztoltam [az Instagram sztorit], nem reztem ellentmondsosnak. Inkbb csak arra gondoltam, hogy taln mindannyiunknak el kellene gondolkodnia azon, hogy hogy trtnhettek meg ilyen szrnyűsgek - magyarzta. Ehhez kpest szinte minden oldal gy szmolt be a trtntekről, hogy ehhez vagy ahhoz hasonltottam a konzervatvokat s/vagy a republiknusokat. Pedig erről sz sincs. Mindenkit szeretek; nem vagyok egy gyűllkdő tpus.

Cara Dune megformlja emellett kitrt arra is, hogy a Disney dntshozi korbban vletlenl neki is elkldtek egy e-mailt, amiből leszűrte, hogy kvetik a fentebb emltett kijelentsei miatt elindult #FireGinaCarano-mozgalmat. Folyamatosan figyeltek, keselyűknt krztek felettem, de nem is ezzel volt a problmm, hanem azzal, hogy sokan msok azt mondhattak a forgatsokon, amit csak akartak s ebből semmi kruk sem szrmazott. n viszont nem az ő narratvjukkal rtettem egyet, aminek meglett a kvetkezmnye" - fejtegette.A Lucasfilm nem tervezi jracastingolni Cara Dune karaktert, vagyis biztosra vehetjk, hogy Carano mellett őt sem ltjuk tbb a messzi-messzi galaxisban.

Forrs:indiewire

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

• A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-03-06)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •