Results 1 to 1 of 1
    Status
    hasznosimre's Avatar
    Szerkesztő
    Hozzszlsok
    28.665
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    27.099
    3.915 Kapott Kszi 2.797 Tmrt

James Gunn elkszlt Az ngyilkos Osztaggal

Mire vgyik egy filmes? Tehetjk fel a krdst, s a vlasz nyilvn szzfle lehet r, viszont abban biztosak vagyunk, hogy az egyik leggyakoribb ezek kzl a "kreatv szabadsg" lenne, mert ht nem sokan vannak, akik szeretik, ha beleszlnak a munkjukba. Plne, ha az ember pp a szerelemprojektjt csinlja.

Nos, gy fest, hogy James Gunn szerencss ember, dacra annak, hogy pr ve majdnem lehzhatta a klotyn a karrierjt nhny ezerves tweetje miatt. Ez a kisebb botrny arra mindenkppen j volt, hogy egy időre elszakadjon a Marveltől, szval a Warnernl rgtn le is csaptak r: felkrtk Az ngyilkos Osztag rendezői szkbe, melyet ő el is fogadott.
    A film forgatsa mr vget rt, s Gunn elgedett lehet a stdival, mivel lltsa szerint szinte teljesen szabad kezet kapott, ami azrt egy ekkora kltsgvetsű produkci esetben nem kis dolog. Mindezt pedig a rendező egy rajongi tweetre adott vlaszbl tudhattuk meg:

#TheSuicideSquad is fully finished and cut and I made every single choice and they never once even slightly interfered. They gave very few notes - they were usually good and minor and I took them if I wanted to and didn't if I didn't want to. Warners was creatively amazing.

"Mennyire fogja Az ngyilkos Osztag a sajt elkpzelseidet tkrzni? A Warner hres arrl, hogy a vgszobban elrontja a filmeket" - rta tweetjben J. Edward Lenger, amire Gunn gy vlaszolt:

"Az ngyilkos Osztag teljesen kszre van vgva, s minden egyes dntst n hoztam meg benne, egyszer sem szltak bele a dolgomba. Kaptam nhny szrevtelt, melyek tbbsge egybknt j volt, s amgy is aprsgokrl volt sz. De mg ezeknl is eldnthettem, hogy megfogadom-e őket vagy sem. A Warnernl fantasztikusan lltak hozzm, szabadjra engedhettem a kreativitsomat."

Ezek szerint joggal bzhatunk abban, hogy egy teljesen elborult, iszonyatosan szrakoztat s mersz filmet kapunk Az ngyilkos Osztaggal, mely a tervek szerint idn nyron rkezik.

Forrs:wignh

Hasonl tmk:

Constellation

zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. A kvetkező felhasznlk kszntk meg hasznosimre hozzszlst

tae-suk (2021-02-24)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •