Results 1 to 4 of 4

Téma: admin

Status
    batsa's Avatar
    Regisztrált felhasználók
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    27
    0 Kapott Köszi 0 Témáért

Info admin

T Admin !

Mostanában hiányoznak a letölthető új e-book-ok.Annak ellenére ,hogy működik, úgy tűnik mintha befagyasztották volna az oldalt nincsenek újdonságok a régebbi anyagokon kívül szinte semmi.
    Arra gondolok ,hogy régebben hetente jelent meg 8 -10 vagy még több új könyv is.
    Kíváncsi vagyok ,hogy ez a haszonleső könyvkereskedők karácsonyi akcója vagy egyéb oka van ?

Üdv
    batsa

Status
    cyberdog's Avatar
    Regisztrált felhasználók
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    14
    0 Kapott Köszi 0 Témáért
    Ezt én is észrevettem...

Most sikerült egyet beszereznem Black Orchid hathatós segítségével... örök hála neki!

De több tucat nagyon jó könyv van (sci-fi, fantasy, horror, misztikus) 2017-2018-ból amik megjelentek és sehonnan sem lehet letölteni őket. Még torrentről sem.

Sz utolsó sikeres keresésem is nem a látható tartományban történt, hanem a deepweb-n egy adatbázisban, ami egy hétre rá már nem is volt elérhető.

Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    315
    866 Kapott Köszi 380 Témáért
    Bejegyzések
    2
    Szívesen fogadjuk a megosztásaitok.

4. A következő felhasználók köszönték meg Data_admin hozzászólását

dataLog (2018-12-24)

Status
    dataLog's Avatar
    VIP
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    86
    1.052 Kapott Köszi 49 Témáért
    Sziasztok!
    Ha nem kaptok semmit meg, akkor biztos vagyok benne, hogy rosszul/rossz helyen keresgéltek. Érdekes, hogy én amit meg akarok kapni, annak a 90%-át megkapom.
    Ha van olyan könyvetek, ami nincs itt fent, hajrá, töltsétek fel! A feltöltés rendkívül fáradalmas munka, nagyon sok szabadideje kell legyen annak, aki ilyenre vállalkozik.
    Összegzésképpen: örüljetek annak, ami van, és ne kritizáljátok a feltöltőket.
    Üdv,
    dataLog

6. Eddig 4 Felhasználó mondott köszönetet dataLog felhaszlálónak ezért a témáért:

666bomba (2018-12-24),cobretti (2019-01-05),Data_admin (2018-12-24),hasznosimre (2018-12-28)

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •