Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Téma: Formátumok

Status
    Cuncika's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    130
    Köszönet: 1 Témáért: 1 Post

Formátumok

Sziasztok, egy kéréssel fordulok hozzátok, egyre népszerűbb az MKV formátum. Az utolsó amit néztem a Bosszúállók-Végtelen háború... Legalább hatszor láttam fenn MKV-ban feltöltve, AVI-ban pedig nem. Tudom én, hogy kisebb, meg biztos van még előnye, de az asztali lejátszók nem viszik. Biztos nem csak nekem fontos, hogy lemezre írjak ki filmeket. Nem lehetne legalább egyszer AVI-ban is feltölteni?
    Tisztelem a munkátokat, többévi előfizetésem van a DATA-ra, és biztos megértésre talál e pár szavam. Köszönöm, Cuncika

Status
    Cuncika's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    130
    Köszönet: 1 Témáért: 1 Post
    Köszönöm szépen, meg fogom nézni amiket ajánlottak. Üdv!

Status
    Jimmybatyo's Avatar
    Regisztrált felhasználók
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    79
    0 Kapott Köszi 0 Témáért
    Sziasztok! Az lenne a kérésem,hogy aki teheti DVD-formátumba is töltse fel a filmjeit! Én azokat keresem! Meg azt konvertálni sem kell! Előre is köszönöm!

Status
    xunian's Avatar
    Regisztrált felhasználók
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    262
    0 Kapott Köszi 0 Témáért
    A format Factory-ban a codec beállítása szükséges , ami MPEG4(DivX) vagy MPEG4(Xvid) legyen (némelyik lejátszó az egyiket vagy a másikat szereti) és a hang mp3 (max 320kbit) vagy ac3 (max 448 [nagyon régi lejátszóhoz]vagy 640 kbit)- ha többcstornás / itt az alapértelmezett re átállított beállítások is megfelelhetnek. ( . A kétmenetes kódolás tovább tart , de jobb minőséget ad .
    A képméret nem lehet nagyobb mint 720x576 (vizszintes x függőleges), mert divx-xvid-ben is létezik HD 1920x1080-as méretig , ezt az egyszerű lejátszók nem bírják.
    Az XVID4PSP konverter is jó , de rendszeresen frissítik (lejár), és csak angol-orosz nyelvű. Itt a filter-ben van a képméret beállítás.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •