Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrtor
    Hozzszlsok
    378
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    204
    737 Kapott Kszi 302 Tmrt
    Bejegyzsek
    2

Nylt privt zenet

Quote Originally Posted by terraposta
    dv !

rlk hogy itt lehetek a datn,prmiummal sima a letlts.
    Gondolom ezrt data frum

Mostanban egyre tbben tltenek a linkget-re ami nem is lenne baj,de 900 MB fjl nagysg felett az is prmium.

Tudom plusz munka lenne a feltltőknek hogy a datra is felrakjk azt amit a linkgetre...

Ksznm ha elolvastad

Kedves terraposta!

Data frum vagyunk, mert 5 vvel ezelőtt ezt a nevet vlasztottuk. Igen, akkor a fő szably az volt, hogy legyen lő letlts a data.hu trhelyen.
    Ez ma mr lehetetlen, vagy kell mg 10x ennyi feltltő akik folyamatosan "utntltenek".
    Amikor ez az egsz "trlősdi" elkezdődtt (3 ve), akkor rtam a data.hu -nak s krdeztem őket, hogy mirt trlik? Prbltam sztrteni velk, megrtetni a mi helyzetnket s megrteni az ő helyzetket. Sikertelenl
    s kinek kellemetlen ez a kialakult szituci? Neked, neknk, nekik.... szerintem mindenkinek.

Valamit tenni kellett.
    Az nem megolds, hogy a feltltő a hobbijbl szrevtlenl robotmunkt csinl. Mert hobbi, megosztani hetenete 10 tmt, de ezeket naponta vagy ktnaponta jra tlteni mr munka......

Prmiumod van a data.hu trhoz? Sokunknak van. Nekem vannak klfdi trakhoz is..... s?
    Akkor most rjam ki, hogy azokra ktelező feltteni, mert nekem oda van prmiumom?

rs kzben kitalltam, hogy ez egy nylt levl lesz. Mivel nem te vagy az első aki nehezmnyezi, hogy nincs data.hu link. gy mindekinek vlaszolok....
    Szval.... itt lehet jelezni, ha valaki knyszerből vagy kibaszsbl tlt fel a linkgetre

Hidd el, senki nem azrt tlt fel linkgetre mert gy akar kitolni veled. Egyszerűen azt szeretn, ha a feltltse mg a kvetkező hten is ott lenne
    n abban bzok, hogy ez a trhely vissza hozza majd azokat a feltltőket, akik tnyleg hobbibl csinltk.

dv, data_admin

Hasonl tmk:
    zenet idzse zenet idzse Jelentve

2. Eddig 16 Felhasznl mondott ksznetet Data_admin felhaszllnak ezrt a tmrt:

balek12 (2018-01-31),Cseleskova (2018-02-07),Desmond (2018-02-02),Fantamas (2018-01-31),filmgabi (2018-02-03),hasznosimre (2018-02-01),igazi (2018-02-05),ildikeser (2018-02-02),karoslajos (2018-02-03),LaMoLa (2018-03-06),marionett (2018-02-06),marossam (2018-01-31),monte (2018-01-31),optimus (2018-02-07),petrus2000 (2018-02-02),tomnemis (2018-01-31)

Status
    marossam's Avatar
    Felgyelő
    Lakhely
    Hungary
    Hozzszlsok
    780
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    1.235
    3.023 Kapott Kszi 719 Tmrt
    Szia Speedy09!

Bocs ha n vlaszolok, de az oldal megalkoti szerintem jobban ltjk azokat a feltteleket, mirt nem zippy vagy mirt nem mega.
    Ha szmolgatunk akkor mega-n az alapcsomag fl vre 30 .
    n azt olvasom ki a sorok kzt, hogy azrt a linkget, mert magyar nyelvű. Egy magyar frumon ne egy angol vagy akrmilyen trat ajnlgassunk. Szerintem ez tk j dolog.

4. Eddig 4 Felhasznl mondott ksznetet marossam felhaszllnak ezrt a tmrt:

hasznosimre (2018-02-08),monte (2018-02-08),petrus2000 (2018-02-07),sztiv70 (2018-02-16)

Status
    EasyRyder's Avatar
    Senior Member
    Hozzszlsok
    141
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    19.972
    199 Kapott Kszi 94 Tmrt
    Sziasztok!
    Sajnlom, hogy mr megint szabadulnak az indulatok...
    Szerintem ez nem j.
    Mindenki az rdeke szerint cselekszik, ez rthető.
    El kell fogadni.
    De ha nem lesz data trhely, nem n leszek hűtlen az oldalhoz, hanem az oldal hozzm...
    Ksznm.
    Easy...

6. Eddig 2 Felhasznl mondott ksznetet EasyRyder felhaszllnak ezrt a tmrt:

marossam (2018-02-08),petrus2000 (2018-02-08)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrlt tag
    Hozzszlsok
    431
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    43
    13.990 Kapott Kszi 326 Tmrt
    Quote Originally Posted by EasyRyder View Post
    Sziasztok!
    Sajnlom, hogy mr megint szabadulnak az indulatok...
    Szerintem ez nem j.
    Mindenki az rdeke szerint cselekszik, ez rthető.
    El kell fogadni.
    De ha nem lesz data trhely, nem n leszek hűtlen az oldalhoz, hanem az oldal hozzm...
    Ksznm.
    Easy...
    Valmai nem vilgs a te szmdra sem! mit is mondhatna egy VIP tag! csak mond meg mirt vagy vip tag? nem akartam mr beleszlni ilyen tmbe mert elmontam mr mindet ezel kapcsolatban de valami baj van! valamit mg mindig nem rtetek mint amikor rgebben bevezetve lett a HIDE ksznm gomb! Anym! legalbb egy vig rkeztek az rtetlen zenetek hogy mirt van rejtve a link s mirt kell megksznni előre meg ilyen baromsgok! pedig ma is ott van a tmban leirva hogyan műkdik mirt műkdik hogyan lehet megkerlni!

ez most ugyan az. csak trhelyet rint.

easy tegyl mr fl 200 tmt ahol datahura tlttt linkek vannak! ez szl mindenkinek aki rtetlenkedve nzi a linkget feltltseket!

most n mint letltő magamhoz szlk nem bntani akarok senkit! de n mint letltő tnyleg anyira barom vagyok hogy olyan trhelyre fizetek ahol nincs letltsi lehetősg mert nincs lő link??? tnyleg ennyire hlye vagyok??? ennyire nincs eszem??? bntok egy trhelyet amire nincs előfizetsem csak azrt mert ahova van előfizetsem onnt folyton trlik a linkeket amirt nem tudom letlteni!!!

easy remlem rted ami neked szlt persze nem beldktk csak ilyen zldszinnel ilyet mondani. mint amikor valaki kk sznnel mond valmi hasonlt ilyenkor hol vannak a kk sznek? vagy citrmok?

Meguntam hogy a data.hu kthetente letlri amit felteszek. ezrt szinte csak linkgetre tltk.

Status
    EasyRyder's Avatar
    Senior Member
    Hozzszlsok
    141
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    19.972
    199 Kapott Kszi 94 Tmrt
    Sziasztok!
    Igazbl előszr se akartam rni, de mivel rint a dolog, mgiscsak rszntam magam...
    Meg is bntam rendesen...
    n senkit nem minőstettem, sőt egyet rtettem azzal, hogy mindenki az rdekei szerint tegyen.
    Viszont fenntartottam a jogot, hogy n is.
    Erre kaptam egy minőstst arrl, hogy milyen rtetlen retlen s nem sorolom mg, hogy mi vagyok...
    Furcsa ez nekem...
    Ha valakinek esetleg ms az rdeke, az azonnal HLYE?
    Igazn rdekes hozzlls!
    Mg egyszer: n senkit se minőstettem, mg vlemnyt sem mondtam!
    Erre a fenti volt a reakci!
    Szerintem a minőstőt is minősti a minőstse...
    Ha nem rti az akit rint, krjen segtsget, biztos lesz olyan, aki megmagyarzza neki.
    Bocsnat, de nehezen viselem az ilyesmit...
    Ksznm a lehetősget!
    Easy...

Status
    monte's Avatar
    Regisztrlt tag
    Hozzszlsok
    431
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    43
    ne forgasd ki a szavaim! de igen egy vip tagtl nagyon furcsa ilyent hallani hogy az oldal lesz hűtlen ha nem lesz data link.
    egy vip tagnak illene gy ltni a dolgokat ahogy azok vannak s nem hozzteni vagy elveni abbl. nincs igazad amikor ilyent mondtl: "De ha nem lesz data trhely, nem n leszek hűtlen az oldalhoz, hanem az oldal hozzm... " taln az oldal hibja hogy 2 naponta trlik amit feltltesz? nem azrt rtek egyet 100% ban adminnal mert vip akarok lenni hanem feltltő vagyok s tudom milyen szar amikor a gpeden kell trolni mindent hogy meglegyn amikor kt nap mlva jra kell tllteni. te s sokan ezt kptelenek megrteni.

hőbrgtk mert van olyan trhely amin elrhető letltsek vannak s az nem pont az amire fizettetek. mirtnem beszlitek meg a datahuval?
    kincsi vagyok mennyien irtatok mr datahunak mert nem tudtatok letlteni valamit? s mit vlaszolt?

n ilyen vagyok. szeretem ha valami igazsgos.

Meguntam hogy a data.hu kthetente letlri amit felteszek. ezrt szinte csak linkgetre tltk.

10. A kvetkező felhasznlk kszntk meg monte hozzszlst

marossam (2018-02-09)

Status
    Speedy09's Avatar
    Regisztrlt tag
    Hozzszlsok
    46
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    324
    14 Kapott Kszi 11 Tmrt
    Ht persze... ezt forditva is lehet mondani, mindig mink (letltők) nem rtjk a dolgokat.

3 ve data.hu prmiumom van, eddig nem is volt vele gondom, engem csak akkor kezdett zavarni a dolog amikor karcsony előtt befizettem egy vre a prmiumot s janur elejn nagyban trltk pont azokat a fjlokat amiket tlteni akartam, de igazad van valszinűleg n vagyok a hlye hogy mg nem ltok előre az időben.

Ami a HIDE ksznm opcit illeti, nem kell feleslegesen erőlkdni, nincs logikus indok ami vgett annak ott kellene lenni, hlyesg. A ksznm gomb lnyege az hogy ha valakinek tetszik az amit valaki feltett esetleg ahogy feltett az ezt kimondja... igy megkszni anlkl hogy egyltaln tudn milyen az amit letlt, ez olyan mint a FB-n a lajkvadszat.

Egyszerűen nem rtem azt ami itt folyik, az ember rgtn minősitve van csupn azrt mert ms letltőhelyet kedvel.
    Ez egy topic amiben az emberek kimondjk a vlemnyket ami rthetően eltrő, persze ha szmodra ha valaki nem azt gondolja amit te akkor rgtn hőbrg, szmomra pont annak tűnik a te kommented is. A minősits helyett inkbb kompromisszumot kellene ktni s megoldst tallni, mert ha arra kellett a topic hogy kimondjtok a vlemnyetek s mindenki aki mst gondol rtetlen hlye akkor felesleges a topic.

12. Eddig 2 Felhasznl mondott ksznetet Speedy09 felhaszllnak ezrt a tmrt:

LaMoLa (2018-02-09),turbo53 (2018-02-10)

Status
    marossam's Avatar
    Felgyelő
    Lakhely
    Hungary
    Hozzszlsok
    780
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    1.235
    3.023 Kapott Kszi 719 Tmrt
    Speedy09: Nem egszen tiszta kinek ment a vlasz, de taln mindegy is
    Szerintem igen nagy htrny, hogy nem ltunk előre legalbb egy hetet, ez semmi esetre nem hlyesg
    Az mr mondjuk sokkal nagyobb hlyesg, ha rulkodik valaki a datra, hogy trljn tartalmat, de nekem erről sokkal durvbb vlemnyem van, de a nyomdafestknek is vannak hatrai. Ez is benne van a pakliban. s mit lehet ellene tenni? Semmit?
    Ne aggdj, vissza fognak jnni a tartalmak előbb vagy utbb.

Easy: Ne vedd ennyire magadra a dolgot. Br ha megszűnik egy site, az nem azrt van, mert pang, vagy mert gy jl kitudnnak szrni a prmiumos felhasznlkkal.
    A knyszer nem hűtlensg, hanem muszj megszűnni..
    Taln egy msik formtumban ismt megjelenne.

A tma: Kell-e msik letltő oldal a data mell, a linkget mell?
    Majd az adminok eldntik, ha ltnak egy msik opcit, azt mi felhasznlk gyis ltni fogjuk..
    Ne zaklassuk Őket, hogy mirt?? Pedig az nagyon tutti DF,zippy,mega h.. rtik a dolgukat. Ha valakinek ez nem j, akkor nzheti a tvt pl..

14. Eddig 2 Felhasznl mondott ksznetet marossam felhaszllnak ezrt a tmrt:

Data_admin (2018-02-10),Fantamas (2018-02-10)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrlt tag
    Hozzszlsok
    431
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    43
    Nem ti letltők hanem te letltő.
    szerintem sokan megrtetk hogy mirt linkget s mirt nem msik amit te montl. msik datahu frum vagy halott vagy haldoklik s megoldsnak openload zippy meg kitugyja milyen msik trakat hasznlnak hogy maragyjon elrhető link ameddig jra teszik datahura de pont az a vicces hogy azok a trok szintn trlik a feltőltst rted easy s speedy? eszembe se volt megbnta egyikőtők sem csak felhztam magam easy kijelentsn. lehiggattam mr. szval lehetne bevezetni mg sok trat de minek ha mind letorli a feltőltst?

n javarszt freebe teszem fel a dolgokat.

16. A kvetkező felhasznlk kszntk meg monte hozzszlst

marossam (2018-02-11)

Status
    Speedy09's Avatar
    Regisztrlt tag
    Hozzszlsok
    46
    Halott Tmim
    Igen, Trlhető
    Ksznm
    324
    14 Kapott Kszi 11 Tmrt
    Quote Originally Posted by monte View Post

n javarszt freebe teszem fel a dolgokat.
    ......Nekem ennyi elg........

18. A kvetkező felhasznlk kszntk meg Speedy09 hozzszlst

marossam (2018-02-11)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
  • Nem vlaszolhatsz a Tmban
  • Nem csatolhatsz llomnyt
  • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
  •