Szavazat állása: Zavar ha nagyméretű fájlok vannak becsomagolva?

Szavazatok
405. You may not vote on this poll
  • Igen, határozottan zavar és nem szoktam letölteni.

35 8,64%
  • Zavar, de attól még letöltöm.

61 15,06%
  • Nem zavar.

309 76,30%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    160
    648 Kapott Köszi 278 Témáért
    Bejegyzések
    2

Csomagolás vagy nem csomagolás?

Sziasztok!

Mindenki nyugodjon meg.......
    Nem tervezzünk szabályaink újra módosítását vagy újabb tárhely felvételét

Egy sokkal lazább témában szeretném megkérdezni, elsősorban a data.hu és linkget.net tárhelyen prémiummal rendelkző felhasználóinkat, hogy szerintetek
    legyen-e becsomagolva egy 2 gigás fájl?
    Ugye data.hu -nál 2 giga linkget.net esetében 5 giga az a fájlméret amit egyszerre fel lehet tölteni darabolás nélkül.
    Ha így nézzük akkor tök felesleges becsomagolni egy 2 gigás fájlt.

Tehát a kérdés, hogy zavar-e téged ha egy 2 gigás fájl becsomagolva van feltöltve?
    Nyílván nem célunk a feszültség gerjesztés egyszerűen kiváncsiak vagyunk, hogy a prémium felhasználókat zavarja-e ha becsomagolt fájlokat kell letölteni.

Továbbá kiváncsiságból.....
    Miért csomagoltok be egy 2 gigás fájlt?

Itt lehet hozzászólni a témához és szavazni.

A szavazás lezárva: 2017 09 28 17:25
    Mindenkinek köszönöm a szavazatát!
    A téma továbbra is nyitott.

Hasonló témák:
    Last edited by Data_admin; 2017-09-28 at 17:25.

2. Eddig 9 Felhasználó mondott köszönetet Data_admin felhaszlálónak ezért a témáért:

fjumer (2017-09-24),forgi007 (2017-09-22),fortresscomm (2017-09-20),higanylina (2017-09-25),kopzol (2017-09-26),monte (2017-09-21),Muvelek (2017-09-22),susi19580708 (2017-09-22),timeax21 (2017-09-21)

Status
    fortresscomm's Avatar
    Regisztrált tag
    Lakhely
    Budapest
    Köszönöm
    2.761
    46 Kapott Köszi 17 Témáért
    Igen, a fejlődésnek nem lehet megálljt parancsolni, fjumer, valóban nem az avi a jövő. Na de a 10-30 sőt, nagyobb gigás fájlokat nem értem. Ha annyira jó egy film vagy gyűjtöm, akkor azt meg kell venni eredetiben, meg kell adni a módját, nincs mese! Előtte pedig innen letöltjük, hogy megtudjuk, valóban olyan jó-e? De ahhoz viszont nem kell 4k, nem akkor kell igazán a vájtszeműt játszani, amikor töltögetünk. Magyarul: szerintem nem igaz, hogy "csak úgy" megnézni egy filmet nem elég 1-1.5 gigás fájl.

Status
    neonitro's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    3
    7 Kapott Köszi 2 Témáért
    Ej!
    Nagyon sokan nem értelmezik a lényeget!
    Nem azzal van a szívás, hogy darabolja valaki annak érdekében, hogy premium hianyában is hozzáférjenek!
    Hanem ha van 1 darab fájl legyen az avi vagy mkv és kb 1,5 Gb azt miért csomagolni?
    JA van mellette egy felirat? Kb 10 mp. annak a feltöltése!

Szóval free linkek darabolásáért minden feltöltőnek külön köszönet jár! De ha már prémium link azt minek csomagolni...

Status
    neonitro's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    3
    7 Kapott Köszi 2 Témáért
    Quote Originally Posted by fjumer View Post
    zavar -e , igen zavar .
    szerintem : nagyon ,sőt kurvára dühítő egy 10-30 gigás full HD filmet 1000000db letölteni . mert a jövő nem az avi -nak kedvez az tuti. nagy felbontás -még nagyobb felbontás , 4k meg X265 . ha lehet és ha megoldható ,szerintem mindenki sokkal jobban örülne az 5 gigánál kisebb fájloknál az egy klikkes megoldásnak . 5 giga felett meg értelem szerűen jön a 2-3-4-5 db fájl . ( persze nem 100-vagy 200 megánként ! ) persze értem én ,hogy a konkurencia ( 216dt ) népszerű meg minden hiszen ott az 1 klikk működik (persze a felbontás meg gagyi !) de tuti az 1 klikkért szeretik . és inkább beáldozzák a minőséget .
    ( olvasom ,hogy a feltöltők ingyen csupán barátságból töltenek fel a datára , mi meg fizetünka datának . hát talán szívesen fizetnénk a könnyebb útért és a jobb minőségért ! )
    Itt a max 2 Gb -os korlátig levő és prémium linkeken van a hangsúly!
    Aki 20-25 Gigás fájlokat akar annak nyílván meg kell szenvednie érte! *vagy megvásárolja!

Status
    neonitro's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    3
    7 Kapott Köszi 2 Témáért
    Quote Originally Posted by mili8625 View Post
    Sziasztok!
    Én mostmár szinte csak sorozatokat töltök fel datára, szóval nem azért csomagolom be mert átlépi a 2GB-t, hanem mert így talán kevesebb esélyel törli a data... Persze ez sem mindig segít, van amikor feltöltök több évadot és egy hét után törlik és kezdhetem elörröl...
    Amúgy én sem szeretek csomagolgatni, időigényes, duplán foglalja a helyet, stb, de ez van...
    Sajnos tök mindegy milyen kiterjesztéssel és fájlnevekkel töltöd fel.. nem az alapján törlik, hanem mutatják nekik a linkeket.. azt meg a forumokon lelik fel bizonyos emberkék..

Status
    fortresscomm's Avatar
    Regisztrált tag
    Lakhely
    Budapest
    Köszönöm
    2.761
    46 Kapott Köszi 17 Témáért
    Free Willy, Free Tibet,... Free Link! Gratulálok!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •