Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    13.478 Kapott Köszi 267 Témáért

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Stallone a The Expendables – A feláldozhatók 2. francia premierjén (Párizs, 2012. augusztus 9.)
    Szín magyarázat:
    Prémium link
    FREE link
    Sylvester Gardenzio Stallone (New York, 1946. július 6. –) kétszeresen Oscar-díjra-jelölt, Golden Globe-díjas amerikai színész, filmrendező, forgatókönyvíró és festő.[1] Legnagyobb sikereit akciófilmekkel,[2] különösen a Rocky és a Rambo-sorozattal érte el, de más műfajokban, például vígjátékokban és filmdrámákban is kipróbálta magát. Az 1980-as és 1990-es évek egyik legmeghatározóbb akciófilmsztárjaként tartják számon Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme és Bruce Willis mellett, de napjainkban is nagy népszerűségnek örvend. Közismert beceneve Sly.[forrás?] A színésznek három házasságából öt gyermeke született, 1997-ben vette feleségül jelenlegi hitvesét, Jennifer Flavin modellt. Családtagjai közül énekes-színész testvére, Frank Stallone a legismertebb.

Hasonló témák:
    Last edited by monte; 2017-11-22 at 05:31.
    Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

2. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet monte felhaszlálónak ezért a témáért:

kalmy (2017-09-11),Sanyimackó (2017-08-29)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Fejlövés
    /Bullet to the Head/

magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 82 perc, 2012

Jimmy Bobo - Sylvester Stallone
    Marcus Baptiste - Christian Slater
    Keegan - Jason Momoa
    Lisa Bobo - Sarah Shahi
    Taylor Kwon - Sung Kang
    Louis Blanchard - Jon Seda

Jimmy Bobo (Sylvester Stallone), a hírhedt bérgyilkos életében először társul egy zsaruval. A fiatal nyomozó, Marcus (Christian Slater) hajlandó együttműködni, hogy felgöngyölítsen egy ügyet, aminek a szálai New Orleans piszkos sikátorain keresztül egészen a Fehér Ház folyosójáig vezetnek. A szokatlan páros, akiket két kegyetlen gyilkosság hozott össze, keresztülgázol mindenen, ami az útjukba áll, és feláldoznak mindent a bosszú érdekében.

File: fejloves_2012.mkv
    Size: 1243238531 bytes (1,16 GiB), duration: 01:27:47, avg.bitrate: 1888 kb/s
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (hun)
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (eng)
    Video: h264, yuv420p, 720x480, 25,00 fps(r)
    Subtitles: hun

Code: 

Link megtekintéséhez LÉPJ BE vagy REGISZTRÁLJ az oldalra

Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

4. A következő felhasználók köszönték meg monte hozzászólását

jaszkapitany (2017-10-29)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Érj el!
    /Reach Me/

amerikai filmdráma, 95 perc, 2014

Kate - Lauren Cohan
    Gerald - Sylvester Stallone
    Colette - Kyra Sedgwick
    Wolfie - Thomas Jane
    Roger - Kevin Connolly
    Teddy - Tom Berenger
    Wilson - Terry Crews

Egy, a kilétét titkoló író Érj el! című motivációs könyve hatalmas sikert arat az emberek tömegeinél. A szerző körüli rejtély és a könyv pozitív életmódra sarkalló mondanivalója olyan személyeket is egymás útjába sodorja, akik nélküle soha nem találkoztak volna. Így fonódik össze a sorsa tudtán kívül többek között egy önbizalomhiánytól szenvedő írónak, egy öntörvényű igazságosztó rendőrnek, egy börtönből frissen szabadult nőnek és színésznő unokahúgának, két verőlegénynek, egy filmrendezői álmokat dédelgető német férfinak és magának a rejtőzködő írónak.

File: erj_el_2014.mkv
    Size: 2098277199 bytes (1,95 GiB), duration: 01:28:30, avg.bitrate: 3161 kb/s
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (hun)
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (eng)
    Video: h264, yuv420p, 720x480, 25,00 fps(r)
    Subtitles: hun

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Állj, vagy lő a mamám!
    /Stop or my mom will shoot!/

magyarul beszélő, amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1992

Joe Bomowski - Sylvester Stallone
    Tutti Bomowski - Estelle Getty
    Gwen Harper - JoBeth Williams
    Parnell - Roger Rees
    Paulie - Martin Ferrero

A mama, Tutti Bomowski New Jerseyben lakik. Egy imádnivalóan energikus nőszemély, aki tudja, hogy mi a legjobb egy gyereknek, az egyetlen szem fiacskájának. A fiú, Joe Bomowski Los Angelesben él és rendőrőrmester. Agglegény, aki végre megteremtette önállóságát 3000 mérföldre a mamától. Amikor azonban Tutti mama, aki váratlanul látogatóba érkezik, szemtanúja lesz egy gyilkosságnak, kénytelen a városban maradni, hisz ő a koronatanú. Így aztán Joe kénytelen-kelletlen új partnerre talál.

File: alj_vagy_lo_a_mamam.mkv
    Size: 1232182725 bytes (1,15 GiB), duration: 01:27:16, avg.bitrate: 1883 kb/s
    Audio: ac3, 48000 Hz, 2 channels, s16 (hun)
    Video: h264, yuv420p, 720x390, 23,98 fps(r)

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    A bosszú börtönében
    /Lock Up/

magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 100 perc, 1989

Frank Leone - Sylvester Stallone
    Warden Drumgoole - Donald Sutherland
    Meissner kapitány - John Amos
    Chink Weber - Sonny Landham
    Dallas - Tom Sizemore

Frank Leone (Sylvester Stallone) igazi mintafegyenc. Elfogadta, hogy korábbi bűnéért meg kell bűnhődnie, ezért a legmesszebbmenőkig betartja a börtön szigorú szabályait. Tudja, hogy a rácsokon túl alig több, mint fél év múlva egy új élet és egy szerető barátnő várja. Egy napon azonban átszállítják Franket az ország egyik legkeményebben őrzött, szigorított fegyintézetébe. Kiderül az ügy háttérében a börtön kegyetlen igazgatója, Drumgoole (Donald Sutherland) áll, aki személyes bosszúból minden módszert bevet, hogy a szabadulás előtt álló elítéltet gyilkosságra, vagy szökési kísérletre kényszerítse. Frank amíg csak tud, ellenáll a provokációnak. Ám, amikor már az életét is veszély fenyegeti, lépnie kell.

File: a_bosszu_bortoneben_1989.avi
    Size: 1513711616 bytes (1,41 GiB), duration: 01:48:33, avg.bitrate: 1859 kb/s
    Audio: ac3, 48000 Hz, stereo, s16, 224 kb/s
    Video: mpeg4, yuv420p, 704x384, 24,00 fps(r)

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Cliffhanger - Függő játszma
    /Cliffhanger/

magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 107 perc, 1993

Gabe Walker - Sylvester Stallone
    Eric Qualen - John Lithgow
    Hal Tucker - Michael Rooker
    Jessie Deighan - Janine Turner
    Travers - Rex Linn
    Kristel - Caroline Goodall

Gabe Walker a Sziklás-hegységben tevékenykedő mentőosztag tagjaként bármennyire igyekezett, nem tudta megakadályozni egy amatőr hegymászó halálát, és a tragédia miatt önszántából távozott a csapatból. Most, nyolc hónappal a baleset után lelkiismeret furdalástól gyötörten búcsúzni tér vissza a szirtekhez. Miközben barátnője hiába próbálja maradásra bírni, hívást kapnak: egy kis utasszállító gép kényszerleszállásának túlélői kérnek kétségbeesetten segítséget. Walker vonakodva bár, de egykori társával elindul a küldetésére. Az már csak a megérkezéskor derül ki, hogy az utasok egytől-egyig veszélyes terroristák, és a gépen rajtuk kívül még körülbelül százmillió dollárt is szállítottak, ami a leszállás közben három bőröndben lehullott a Sziklás-hegység hatalmas csúcsaira. Senki sem számít rá, hogy útban a jószerével megközelíthetetlen szirtre Gabe pokoli sakkjátszmába kezd, melyben élő emberek a bábuk, a játéktér pedig a hegység halálosan veszélyes meredélye.

File: cliffhanger_1993.mkv
    Size: 1909439478 bytes (1,78 GiB), duration: 01:53:00, avg.bitrate: 2253 kb/s
    Audio: ac3, 48000 Hz, 6 channels, s16 (hun)
    Video: h264, yuv420p, 720x298, 23,98 fps(r)
    Subtitles: hun hun

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Copland
    /Cop Land/

magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 104 perc, 1997

Freddy Heflin - Sylvester Stallone
    Gary Figgis - Ray Liotta
    Ray Donlan - Harvey Keitel
    Moe - Robert De Niro
    Joey Randone - Peter Berg
    Jack - Robert Patrick

New York városában minden nyolcadik másodpercben elkövetnek egy bűntényt. A folyón túl van a zsaruk városa, Copland, ahol Freddy Heflin (Sylvester Stallone) a seriff, de a nagyvárosi zsaruk irányítanak mindent. Freddynek ezúttal választania kell: példaképeit védi vagy végrehajtja, amit a törvény előír. Egy éjjel ugyanis kettős gyilkosságot követ el egy városi rendőr, akit korábban hősként ünnepeltek. Copland seriffje az igazság mellett dönt, és magánnyomozásba kezd a példaképnek tartott városi zsaruk, Gary Figgis (Ray Liotta) és Ray Donlan (Harvey Keitel) után.

File: cop_land_1997.mkv
    Size: 995074292 bytes (948,98 MiB), duration: 01:50:46, avg.bitrate: 1198 kb/s
    Audio: ac3, 48000 Hz, 2 channels, s16 (hun)
    Video: h264, yuv420p, 720x390, 24,00 fps(r) (eng)

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    A második utca foglyai
    /The Prisoner of Second Avenue/

magyarul beszélő, amerikai vígjáték, 98 perc, 1975

Mel Edison - Jack Lemmon
    Edna Edison - Anne Bancroft
    Harry Edison - Gene Saks
    Pauline - Elizabeth Wilson
    Pearl - Florence Stanley

Mel Edison és felesége a boldog amerikai házaspár mintaképe. Pontosabban csak lehetne, de valami mindig közbe jön. Lakásuk egy olyan New York-i házban található, ahol sosincs nyugta a szerencsétlen lakóknak: a légkondicionáló mindig elromlik, a szomszédok állandóan beleütik az orrukat a másik dolgába, az utcáról felszüremlő zajban alig lehet a másik szavát érteni. Mel egy szép napon megelégeli mindezt, de lázadása katasztrofális következményekkel jár: nem elég, hogy elbocsátják az állásából, egy cserép virág is a kobakján landol. A vidéki élet sem hoz változást életükben, ezért Edisonék hamarosan ott folytatják, ahol abbahagyták: New York-ban, a zűrzavar közepén.

File: amasodikutcafogylai.avi
    Size: 1468502016 bytes (1,37 GiB), duration: 01:38:03, avg.bitrate: 1997 kb/s
    Audio: ac3, 48000 Hz, stereo, s16, 192 kb/s
    Video: mpeg4, yuv420p, 720x304, 23,98 fps(r)

Code: 

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    Kambakkht Ishq

indiai akciófilm, 142 perc, 2009

Lucky Doshi - Aaftab Shivdasani
    Simrita 'Sim' Rai - Kareena Kapoor
    Viraj Shergill - Akshay Kumar
    önmaga:
    Whoopi Goldberg
    Holly Valance
    Brandon Routh
    Denise Richards
    Julia Roberts
    Jack Nicholson
    Sylvester Stallone
    Tom Cruise

File: kambakls.mkv
    Size: 1899293682 bytes (1,77 GiB), duration: 02:14:13, avg.bitrate: 1887 kb/s
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (rus)
    Audio: aac, 48000 Hz, stereo, s16 (hin)
    Video: h264, yuv420p, 720x480, 23,98 fps(r)
    Subtitles: rus eng
    Magyar felirat külön fájlként csatolva!

Code: 

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •