Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Status
    galevelin's Avatar
    Feltöltő
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    12
    37 Kapott Köszi 12 Témáért

Mi baj van a linkget.net tárral?

Sziasztok!

Nem szeretnék senkit megbántani, kioktatni vagy leszólni.
    Történt, hogy nyitottam egy témát a sorozatoknál, ahol linkget.net tárhelyes letöltést helyeztem el.
    Úgy olvastam, hogy ez teljesen szabályos ezen a fórumon. 2016 ban csatlakoztam így kijelenthetem ismerem a fórum szabályait.
    Még is a témámba olyan válaszok érkeznek, amelyek megkérdőjelezik az ismereteimet a szabályokkal kapcsolatban.
    Látom, hogy az indulatokat a linkget.net tárhelyen elhelyezett letöltés gerjeszti. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy mi baj van a linkget.net tárhellyel?
    Most ne kérdezzétek, miért töltöttem fel, egyszerűen jött
    Megtetszett a linkget.net fájlkezelője, ahogyan úgy rendezem a fájlokat ahogyan akarom.
    Megtetszett, hogy nem törlik le a prémiumos fiók fájljait.
    Megtetszett, hogy nem kell 1000 felé darabolnom egy DVD-t, mert fel tudom tenni egészben.
    Értem, hogy nincs mindenkinek prémium fiókja, de data.hu n sincs és mégsem lázong senki a prémiumos linkek láttán.

Ezt a témát azért indítottam, hogy inkább ide írjanak azok, akiknek negatív véleményük van 0 tapasztalattal, és ne a témáimba.

Üdv:
    Evi

Hasonló témák:

2. Eddig 6 Felhasználó mondott köszönetet galevelin felhaszlálónak ezért a témáért:

bocika (2017-08-10),cobretti (2017-08-20),EasyRyder (2017-08-10),marionett (2018-07-09),monte (2017-08-10),optimus (2018-04-07)

Status
    marossam's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Hungary
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    1.550
    6.421 Kapott Köszi 931 Témáért
    "A lingettel véleményem szerint semmi gond,itt a dataimádókat az "zavarja" hogy letölthetsz ingyen egy 900mb-os fájlt igaz,várnod kell 10 másodpercet és miről maradsz le?"
    Nem ez zavarja. Hanem más, talán a megszokás. látni a szavazásból is, nem kell más ill egyikse. Lehet felajánlani újabb és újabb tárhelyeket, azoknak se lenne más a sorsa.
    A data jó letölteni, ezt már írtam, a feltöltő meg szépen feltöltögeti újra és újra amig a szar el nem önti az agyát, vagy halottan hagyja, amit törölni fogunk.
    Azt, hogy melyik a jobb ingyenesen 900MB vagy 200 MB én aztán nem tudom eldönteni, sokan szerintem az útóbbira voksolnának és napokig töltik ingyenesen a filmet, mert azt kivárni sztem egy rémálom.
    Látom én is a kettő közti különbséget és hatalmas..

"Amennyit mióta a data létezik kifizettetek neki abból már rég minimum a Masrson kéne neki szervereket üzemeltetni!"
    Ebből viszont nem tudjuk, mi és mennyi szivárog szanaszét, maga a tárhely üzemeltetésre és a sok kis millió másra ami ezzel járhat, rendszergazdák ilyen költség, olyan költség stb.
    Ha valóban így lenne, akkor a régi data.hu színvonal nem hiszem, hogy elveszett volna...

4. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet marossam felhaszlálónak ezért a témáért:

666bomba (2018-08-24),hasznosimre (2018-08-25)

Status
    Zoli869's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    4
    2.172 Kapott Köszi 116 Témáért
    ingyenesen a filmet, mert azt kivárni sztem egy rémálom
    Akkor máshogy fogalmazok. Daraboljunk el egy filmet ami 1gb-os 200mb-os mappákra töltsük fel a datára ill a linkgetre ,és nézzük meg INGYENES letöltéssel honnan jön le gyorsabban még úgy is hogy a linkgeten várni kell 10 másodpercet a számok nem fognak hazudni!

Ha támogatni szertnéd a munkámat támogasd a https://linkget.net!

Status
    666bomba's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Datalinkek fórum :)
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    439
    19.982 Kapott Köszi 509 Témáért
    Zoli nem kell ennyire láthatóan data ellen lenned, valakinek megfelel van akinek nem, nem kell mindenkire erőltetni a linkgetet. mindenki el tudja dönteni honnan és mit akar.Mivel sokan kérik ingyen tölthetően nyilván őket nem zavarja meddig csordogál le, linkget meg korlátozza ingyenesen mennyi jöhet le.. pl másfél gigás film de más nap tölthet le újra , ebben nagyon igazuk van, datan meg lecsordogál ha megunja vesz premiumot lényegesebben olcsóbban mint linkgeten. neked nem tetszik ez van oké .

Last edited by 666bomba; 2018-08-25 at 14:59.
    Ha törölt témát találsz jelezd privátban ha tudom újra töltöm
    Minden feltöltésem data.hu ra kerül fel.
    Amelyik linkjeim nincsenek köszönöm gombozva azokat nem fogom újra feltölteni.
    Mindern esetben a jelszavam: 666bomba

Az oldallal kapcsolatos dolgokkal bármikor kereshetsz privátban , találunk rá megoldást.

7. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet 666bomba felhaszlálónak ezért a témáért:

hasznosimre (2018-08-26),marossam (2018-08-25)

Status
    marossam's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Hungary
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    1.550
    6.421 Kapott Köszi 931 Témáért
    Zoli!
    Egészen biztos vagyok benne, hogy a linkget nyerne
    A hangsúly nem is ezen van. Lehet, sőt biztos, a 200 MB azért lett bevezetve, hogy inkább vegyél prémiumot. és sokan meg is veszik, mert tölteni jóóó, heyhóó
    A linkgetnek pedig bevezető szakasza lehet a 900 MB, úgy ahogy megkaptad a levelet, előreláthatóan ugyanúgy el fognak halni a linkek xy idő után, meg későbbiekben is lehetnek változtatások..
    A hangsúly azon van, hogy mennyi az annyi.
    És ezt nem is ragoznám.

Én a zenéimet mentem le ide és tökéletes rá. Nekem hamarabb elöntötte az agyamat és roppant unalmas 20 naponta visszatolni a tartalmat.
    Ha feltöltöm a datára éés a linkgetre is akkor is hatalmas az eltérés. Mondjuk pl alternativ best of 70-10 a data javára.
    Asszem ez a különbség mindent elmond.

Hiába mondod, hogy biztonságosabb a fájloknak a linkget, amíg jön ingyenesben, akkor megváltoznak hozzá a letöltési szokások is.
    Két tárra a prémium sokaknak nem fér bele..

9. A következő felhasználók köszönték meg marossam hozzászólását

hasznosimre (2018-08-26)

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •