Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    Status
    galevelin's Avatar
    Feltöltő
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    11
    37 Kapott Köszi 12 Témáért

Mi baj van a linkget.net tárral?

Sziasztok!

Nem szeretnék senkit megbántani, kioktatni vagy leszólni.
    Történt, hogy nyitottam egy témát a sorozatoknál, ahol linkget.net tárhelyes letöltést helyeztem el.
    Úgy olvastam, hogy ez teljesen szabályos ezen a fórumon. 2016 ban csatlakoztam így kijelenthetem ismerem a fórum szabályait.
    Még is a témámba olyan válaszok érkeznek, amelyek megkérdőjelezik az ismereteimet a szabályokkal kapcsolatban.
    Látom, hogy az indulatokat a linkget.net tárhelyen elhelyezett letöltés gerjeszti. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy mi baj van a linkget.net tárhellyel?
    Most ne kérdezzétek, miért töltöttem fel, egyszerűen jött
    Megtetszett a linkget.net fájlkezelője, ahogyan úgy rendezem a fájlokat ahogyan akarom.
    Megtetszett, hogy nem törlik le a prémiumos fiók fájljait.
    Megtetszett, hogy nem kell 1000 felé darabolnom egy DVD-t, mert fel tudom tenni egészben.
    Értem, hogy nincs mindenkinek prémium fiókja, de data.hu n sincs és mégsem lázong senki a prémiumos linkek láttán.

Ezt a témát azért indítottam, hogy inkább ide írjanak azok, akiknek negatív véleményük van 0 tapasztalattal, és ne a témáimba.

Üdv:
    Evi

Hasonló témák:

2. Eddig 6 Felhasználó mondott köszönetet galevelin felhaszlálónak ezért a témáért:

bocika (2017-08-10),cobretti (2017-08-20),EasyRyder (2017-08-10),marionett (2018-07-09),monte (2017-08-10),optimus (2018-04-07)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    50
    14.420 Kapott Köszi 337 Témáért
    itt van megint a majom akinek az a nagy problémája hogy nem tudgyja letöröltetni a linkjeimet a linkgetről:
    ez a kis b#zi= Zweinstein
    ezt irta= Tudod, itt rengetegen megunták a Lingetes vacakokat. Erre nincs idő, hogy ezzel bohóckodjunk! Inkább ne csinálj semmit, mert ez azzal egyenértékű. Úgyhogy az ilyen feltőltéseket, nyugdtan kend a hajadra, másra, úgysem jó!!

ennek a majomnak az a baja hogy egy éve elérhető még mindig a letöltés és sehogy nem tugyja letöröltetni! a datahus feltöltéseimet folyamtosan töröltete!

Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

Status
    cyb's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    266
    5 Kapott Köszi 3 Témáért
    Szia Evi!
    Sok a ráérős emberke. A datával sajna tényleg egyre több a gond. Ma megnéztem a linkget-et, de nekem nem igazán jött be a feltöltési rendszere free userként, összevissza töltögette fel a fájlokat, néha visszadobta hibával; és mappát nem engedett kompletten feltenni. Ez néha letöltésnél is előfordult, a linket böngészővel megnyitva valamilyen pot miatti hibára hivatkozott. Az viszont nem hátrány, hogy nem törölgetnek összevissza, mint a datán.
    Emiatt is gondolkodtam el azon, hogy nem hosszabbítom meg a datás előfizetésemet amikor pár hónap múlva lejár. Hiába töltenek fel sokan a datára, és valaki csak oda; hogy ha egy idő múlva eltűnik a cucc néha egy jóakarónak köszönhetően, néha csak úgy.

"Értem, hogy nincs mindenkinek prémium fiókja, de data.hu n sincs és mégsem lázong senki a prémiumos linkek láttán."
    Szerintem meg a lázongók többségének datás prémiumja van, mert anélkül röhejes a letöltési sebesség datáról.
    Érdekes a linkgetről free userként is normális sebességgel tudok tölteni. Egy 350MB-os sorozatrész kb. 10 perc alatt jött le. Ezt a datán nem lehet megcsinálni.

Szerintem ne foglalkozz a marhákkal, ha nem tetszik nem töltik le ennyi.
    Köszi a feltöltéseket

"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."

5. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet cyb felhaszlálónak ezért a témáért:

marossam (2018-07-12),monte (2018-07-13)

Status
    marossam's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Hungary
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    1.414
    4.330 Kapott Köszi 822 Témáért
    Szia cyb,
    Prémiumban egy felületre tölti fel a dolgokat és onnan szépen át tudom pakolgatni mappákba ép úgy mint a datán. Bevallom mappát még nem próbáltam feltölteni rá, de egyszer megpróbálom ha nagyon ráérek
    A hiba üzenet előfordul néha, de egy közepesen bzz sebességgel ami nekem van, kb 2 mb/s feltöltési, kb 20 perc alatt felugrik egy 700 MB fájl.

ÖÖÖÖ. Szerintem meg igen is sok prémium nélküli felhasználó leledzik, különben nem lenne az a sok 200 MB-os fájl, dee tényleg rengeteg van fent..

7. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet marossam felhaszlálónak ezért a témáért:

hasznosimre (2018-07-12),monte (2018-07-13)

Status
    cyb's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    266
    5 Kapott Köszi 3 Témáért
    Szia marossam!
    "Prémiumban egy felületre tölti fel a dolgokat és onnan szépen át tudom pakolgatni mappákba ép úgy mint a datán."
    Ha jól emlékszem datán lehetett egy létrehozott mappába feltölteni dolgokat, nem kellett vele utána szórakozni, mint itt.
    A mappa feltöltést valamiért nem támogatják egy tárhelyen sem, nem tudom miért. Anno amikor megnyílt a mega akkor az elején még lehetett mappát feltölteni, aztán megszűnt, azóta meg nem néztem.

"Bevallom mappát még nem próbáltam feltölteni rá, de egyszer megpróbálom ha nagyon ráérek"
    Okés, köszi.
    Gondolkodom ezen a linkgetes prémiumon, mert a data már elég idegesítő a törölgetésekkel. (meg a sok ráérős jelentgetővel)

"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."

9. A következő felhasználók köszönték meg cyb hozzászólását

monte (2018-07-13)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    50
    14.420 Kapott Köszi 337 Témáért
    helo cyb
    tudod hogy nincs igazd most? ha csak simán regisztrálsz akor is tudsz használni mappákat nem kell előfizetned.
    megcsinálód a mappát ez az első lépés.
    ezután böngészős feltöltésnél belemész a mappába és ott ráklikesz a feltöltésre. a fájlok oda fognak kerülni nem máshova!
    FTP feltöltés nincs ingyenesen de ha előzited akor ugyan az mint datahu. ftpre becsatlakozól és felteszed a fájlokat után anyit csinálsz hogy szintén abba a mppába kell menni ahova a fájlokat karod beszinkronizálni. szinkronizálás után a fájlok abba a mppába fognak kerülni nem máshova!!!!!!
    kijelölheted a feltöltéseket pont mint a vindosban és tudod őket másolni és mappába helyezni utólag is. én cromot használok abban a linkget használata tökéletes.
    ami linkgeten erősség a datahun gyengeség ami a datahun erősség az linkgeten gyengeség.

Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •