Results 1 to 8 of 8
    Status
    galevelin's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    16
    24 Kapott Köszi 10 Témáért

Mi baj van a linkget.net tárral?

Sziasztok!

Nem szeretnék senkit megbántani, kioktatni vagy leszólni.
    Történt, hogy nyitottam egy témát a sorozatoknál, ahol linkget.net tárhelyes letöltést helyeztem el.
    Úgy olvastam, hogy ez teljesen szabályos ezen a fórumon. 2016 ban csatlakoztam így kijelenthetem ismerem a fórum szabályait.
    Még is a témámba olyan válaszok érkeznek, amelyek megkérdőjelezik az ismereteimet a szabályokkal kapcsolatban.
    Látom, hogy az indulatokat a linkget.net tárhelyen elhelyezett letöltés gerjeszti. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy mi baj van a linkget.net tárhellyel?
    Most ne kérdezzétek, miért töltöttem fel, egyszerűen jött
    Megtetszett a linkget.net fájlkezelője, ahogyan úgy rendezem a fájlokat ahogyan akarom.
    Megtetszett, hogy nem törlik le a prémiumos fiók fájljait.
    Megtetszett, hogy nem kell 1000 felé darabolnom egy DVD-t, mert fel tudom tenni egészben.
    Értem, hogy nincs mindenkinek prémium fiókja, de data.hu n sincs és mégsem lázong senki a prémiumos linkek láttán.

Ezt a témát azért indítottam, hogy inkább ide írjanak azok, akiknek negatív véleményük van 0 tapasztalattal, és ne a témáimba.

Üdv:
    Evi

Hasonló témák:

2. Eddig 4 Felhasználó mondott köszönetet galevelin felhaszlálónak ezért a témáért:

bocika (2017-08-10),cobretti (2017-08-20),EasyRyder (2017-08-10),monte (2017-08-10)

Status
    EasyRyder's Avatar
    Senior Member
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    17.767
    189 Kapott Köszi 90 Témáért
    Szia Gavelin!
    Köszi a munkádat,
    és köszi a témanyitásért, mert így könnyebb...
    Amit leírtál, azzal semmi gond nincs, igazad van.
    Azonban az oldal elsősorban a data köré épül, és sokan vannak úgy, hogy nem akarnak még évente 8800 forintot kifizetni pluszban. (linkget)(Ez a legkedvezőbb nap/Ft.)
    Ezért is kérem hogy ha nem okoz túlságosan sok munkát a dolog, és nem kell éppen darabolni a filé-t, akkor durrants a data-ra is! (Vagy csak oda.)
    Tudom, hogy a datával sok gond van, de már sokan befizettek (köztük én is), és a fenti összeg azért, hogy a linkget-en letöltésvezérlőt használhassak, kicsit borsos!
    Persze az indokaid teljesen érthetőek, de kérlek vedd figyelembe, hogy akinek felrakod annak is vannak szempontjai...
    Köszi a lehetőséget...
    És még egyszer köszi a munkádat!
    Easy...

4. Eddig 10 Felhasználó mondott köszönetet EasyRyder felhaszlálónak ezért a témáért:

Baloo69 (2017-08-23),bocika (2017-08-10),clank (2017-08-10),cobretti (2017-08-19),egie (2017-08-18),galevelin (2017-08-10),hasznosimre (2017-08-11),karoslajos (2017-08-12),marossam (2017-10-16),zolifix (2017-08-14)

Status
    bocika's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    39
    6 Kapott Köszi 2 Témáért
    Helló mindenki!

Nincs semmi baj a linkget.nettel! És ezzel a fórummal sem! Sőt!
    Örülök, hogy másik Magyar tárhely is kap lehetőséget ezen a fórumon!
    De nem tudom megérteni azokat az embereket akik inkább a feltöltőnek írják le a hülyeségeiket, azhelyett hogy a kérések című fórumba írnának! Na! az ilyen embereket nem értem meg!

6. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet bocika felhaszlálónak ezért a témáért:

cobretti (2017-08-20),galevelin (2017-08-10)

Status
    gedeonbacsi's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    144
    Köszönet: 1 Témáért: 1 Post
    Akkor bocika vegyél a 156-odik tárhelyre is prémiumot. A fórum pedig azért van, hogy az emberek megbeszéljék a problémákat...

8. A következő felhasználók köszönték meg gedeonbacsi hozzászólását

cobretti (2017-08-20)

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    33
    12.522 Kapott Köszi 241 Témáért
    helo galevelin

Elég sok hercehurcán mentem keresztűl a datának hála. egy príma tárhely volt ma már inkáb nem teszekfel oda semmit. tisztelet azoknak akik még oda feltöltenek. azokkal meg ne foglakozzál akik csak beírnak a témádba hülyeséget mert azoknak nincs más dolga mint az tudom nekem is szoktak írni

Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

10. Eddig 2 Felhasználó mondott köszönetet monte felhaszlálónak ezért a témáért:

cobretti (2017-08-20),galevelin (2017-08-10)

Status
    clank's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    425
    12 Kapott Köszi 5 Témáért
    Köszönöm minden feltöltő munkáját. Mint EasyRider én is a data-s letöltéseket részesítem előnyben.
    Még egy prémuim előfizetés már nekem nem fér bele, így viszont nagyon nehézkes a linkgetről letölteni.

12. Eddig 7 Felhasználó mondott köszönetet clank felhaszlálónak ezért a témáért:

cobretti (2017-08-20),EasyRyder (2017-08-10),egie (2017-08-18),galevelin (2017-08-10),hasznosimre (2017-08-11),karoslajos (2017-08-12),zolifix (2017-08-14)

Status
    galevelin's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    16
    24 Kapott Köszi 10 Témáért
    Értelek benneteket és köszönöm, hogy válaszoltatok.
    Van 3 napos prémium is.

14. A következő felhasználók köszönték meg galevelin hozzászólását

cobretti (2017-08-20)

Status
    cobretti's Avatar
    Linkellenőr
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    189
    92.224 Kapott Köszi 3.671 Témáért
    Nincs ezzel semmi baj,sőt!Annak kifejezetten örülök,hogy végre párbeszédek,viták indulnak a témákban...ez vezet a legjobb döntésekhez általában.
    Támogatom azt a felvetést is, hogy a tagok ne az adott feltöltések hozzászólásaiban mondják el (sajnos általában csak akkor ha nem működik valami) "véleményeiket".
    Több helyen tapasztaltam már (nagyrészt magyar fórumokon...), hogy a tagok vetés nélkül, folyamatosan csak aratni akarnak, miközben a fórumot általánosságban mélységes közöny jellemzi.
    Szóval, galevelin csak így tovább!
    Ahogy kedves tagok, ti is...nem kötelező semmi, valszeg azért data.hu-n is elérhető a linkgetes feltöltés tartalma előbb-utóbb

16. A következő felhasználók köszönték meg cobretti hozzászólását

marossam (2017-10-16)

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •