Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Status
    galevelin's Avatar
    Feltöltő
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    13
    35 Kapott Köszi 12 Témáért

Mi baj van a linkget.net tárral?

Sziasztok!

Nem szeretnék senkit megbántani, kioktatni vagy leszólni.
    Történt, hogy nyitottam egy témát a sorozatoknál, ahol linkget.net tárhelyes letöltést helyeztem el.
    Úgy olvastam, hogy ez teljesen szabályos ezen a fórumon. 2016 ban csatlakoztam így kijelenthetem ismerem a fórum szabályait.
    Még is a témámba olyan válaszok érkeznek, amelyek megkérdőjelezik az ismereteimet a szabályokkal kapcsolatban.
    Látom, hogy az indulatokat a linkget.net tárhelyen elhelyezett letöltés gerjeszti. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy mi baj van a linkget.net tárhellyel?
    Most ne kérdezzétek, miért töltöttem fel, egyszerűen jött
    Megtetszett a linkget.net fájlkezelője, ahogyan úgy rendezem a fájlokat ahogyan akarom.
    Megtetszett, hogy nem törlik le a prémiumos fiók fájljait.
    Megtetszett, hogy nem kell 1000 felé darabolnom egy DVD-t, mert fel tudom tenni egészben.
    Értem, hogy nincs mindenkinek prémium fiókja, de data.hu n sincs és mégsem lázong senki a prémiumos linkek láttán.

Ezt a témát azért indítottam, hogy inkább ide írjanak azok, akiknek negatív véleményük van 0 tapasztalattal, és ne a témáimba.

Üdv:
    Evi

Hasonló témák:

2. Eddig 5 Felhasználó mondott köszönetet galevelin felhaszlálónak ezért a témáért:

bocika (2017-08-10),cobretti (2017-08-20),EasyRyder (2017-08-10),monte (2017-08-10),optimus (2018-04-07)

Status
    marossam's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Hungary
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    1.361
    3.353 Kapott Köszi 770 Témáért
    "harc a fennmaradásért"
    Én erre csak azt tudom reagálni, amit egy sóder klubos humorista mondott, hogy kizárt, hogy egyetlen humorista vigye végig a műsort, tehát az összefogás el engedhetetlen, hogy le tudjanak vinni egy adást. Többen egymásért.
    Itt is így kellene lennie és sehogy máshogy. Tegye fel a kezét aki nap mint nap tuggya végezni az összes témába a friss feltöltéseket! na ugye

4. Eddig 3 Felhasználó mondott köszönetet marossam felhaszlálónak ezért a témáért:

Data_admin (2018-04-01),hasznosimre (2018-04-02),optimus (2018-04-07)

Status
    Speedy09's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    326
    15 Kapott Köszi 12 Témáért
    Érdekes hogy ha valaki ír ide a fórumra olyan véleményt ami eltér a bennfentesek véleményétől esetleg érdekétől akkor pár kivételt leszámítva rögtön egy lekezelő, enyhén szólva irónikus szöveg jön vissza, esetleg minősítő vagy a megmondom a tutit szöveg jön... most következő szintre léptünk, userkák lettünk.
    Ez mind csupán a szöveg íróját minősíti, ez úgy általában gondolom nem csak a konkrét kommentre.

Ha őszintének kell lennem, egyrészt emelem kalapom hogy valaki létrehoz ilyen oldalakat és a feltöltőket is hogy rászánják az idejüket erre, de egy valamiről megfeledkeztek... A userkák nélkül nem lenne semmi értelme sem az oldalnak sem a feltöltéseknek, az egész csak egy ürességben tátangó szép kis dísz lenne aminek semmi fuknciója sincs!
    Sokszor gondolkoztam azon hogy néha támogatnám az ilyen dolgokat, viszont ez az egész akkor korrekt ha mindkét fél komolyan van véve és néha szükséges lenne egy kis kompromisszum is. Kijelenthetem hogy én nem tapasztaltam még hajlandóságot sem a kompromisszumra.

Ezt valamelyik nap vettem észre, itt egy apró példa hogy többen is jelzik a nemtetszésüket:
    https://datalinkek.com/showthread.ph...017-1080p-x265
    + a feltöltő kissé lekezelő válaszát... kiváncsi lennék mi történne ha a kérésekbe azt írnám hogy egy adott film ingyenes linkget tárral letölthető legyen...

Ami a kérések topicot illeti (ha már úgy véletlenül ketten egyszerre is említettétek), párszor kértem már és úgy gondolom elég pontosan fogalmaztam meg a kérés paramétereit ennek ellenére előfordult hogy a kérésnek nem egészen megfelelő adatot töltöttek fel, és a kérés "teljesítve" állapotot kapott... és amikor szóvá van téve hogy nem ezt kértem akkor jön a sértődött kisgyerek efektus, illetve a mit képzelsz hogy mered kritizálni a feltöltésem trauma. Persze ez nem mindenkire vonatkozik!

Status
    Data_admin's Avatar
    Adminisztrátor
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    223
    757 Kapott Köszi 313 Témáért
    Bejegyzések
    2
    Quote Originally Posted by Speedy09
    Érdekes hogy ha valaki ír ide a fórumra olyan véleményt ami eltér a bennfentesek véleményétől esetleg érdekétől akkor pár kivételt leszámítva rögtön egy lekezelő, enyhén szólva irónikus szöveg jön vissza, esetleg minősítő vagy a megmondom a tutit szöveg jön... most következő szintre léptünk, userkák lettünk.
    Ez mind csupán a szöveg íróját minősíti, ez úgy általában gondolom nem csak a konkrét kommentre.

- no cemment - // ezt sem fogod érteni.....

Ha őszintének kell lennem, egyrészt emelem kalapom hogy valaki létrehoz ilyen oldalakat és a feltöltőket is hogy rászánják az idejüket erre, de egy valamiről megfeledkeztek... A userkák nélkül nem lenne semmi értelme sem az oldalnak sem a feltöltéseknek, az egész csak egy ürességben tátangó szép kis dísz lenne aminek semmi fuknciója sincs!
    Sokszor gondolkoztam azon hogy néha támogatnám az ilyen dolgokat, viszont ez az egész akkor korrekt ha mindkét fél komolyan van véve és néha szükséges lenne egy kis kompromisszum is. Kijelenthetem hogy én nem tapasztaltam még hajlandóságot sem a kompromisszumra.

Szabad akarat. Ez legyen a kompromisszum, jó?

Ezt valamelyik nap vettem észre, itt egy apró példa hogy többen is jelzik a nemtetszésüket:
    https://datalinkek.com/showthread.ph...017-1080p-x265
    + a feltöltő kissé lekezelő válaszát... kiváncsi lennék mi történne ha a kérésekbe azt írnám hogy egy adott film ingyenes linkget tárral letölthető legyen...

Ami a kérések topicot illeti (ha már úgy véletlenül ketten egyszerre is említettétek), párszor kértem már és úgy gondolom elég pontosan fogalmaztam meg a kérés paramétereit ennek ellenére előfordult hogy a kérésnek nem egészen megfelelő adatot töltöttek fel, és a kérés "teljesítve" állapotot kapott... és amikor szóvá van téve hogy nem ezt kértem akkor jön a sértődött kisgyerek efektus, illetve a mit képzelsz hogy mered kritizálni a feltöltésem trauma. Persze ez nem mindenkire vonatkozik!

Na, most körbe szaladtam a fórumon, de nem találom az említett témádat, amely inkorrekt jelölést tartalmaz. Majd mutasd meg melyikre gondoltál....
    Végül is a linkget.net tárral mi a problémád? Mert az továbbra is rejtély......

7. Eddig 3 Felhasználó mondott köszönetet Data_admin felhaszlálónak ezért a témáért:

hasznosimre (2018-04-02),monte (2018-04-03),optimus (2018-04-07)

Status
    marossam's Avatar
    Felügyelő
    Lakhely
    Hungary
    Halott Témáim
    Nem, Újraélesztem
    Köszönöm
    1.361
    3.353 Kapott Köszi 770 Témáért
    @speedy09:
    Itt mi mindannyian Userok vagyunk. Akkor most én is magamra vehetném, hogy nem akarok userka lenni! Mégsem teszem. Az adminnak nem ma kell ezt először leírnia és majd még mennyiszer kell neki még maaaaajd..
    Szerintem tök jó, hogy kapsz választ a kérdésekre, nem pedig szótlanul vagy hagyva. Még ha sért is, bár én nem látok benne semmi sértőt, sőt, még optimus hsz-ből sem látok semmi rosszat kihangzani.
    A hozzászólok pedig: Ez nem a datalinkek?, ez nem data tárhely, tölts datára, nevezzük át az oldal nevét. Tehát, megmondják a feltöltőnek, hogy mit csináljon, hova töltsön és mekkora fájlokra szabdaljon? Ez mi????
    1, Az user feltölti a tárhelyre a dolgait, ahol van éppen
    2, letöltő user vagy letölti vagy nem.
    3, ha nincs rá ideje a feltöltőnek, nem fogja szét darabolni, még ha virtuálisan meg is köveznék érte.
    4, nem írkálunk alá hülyeségeket, ha nem jó a link, keresünk mást, vagy kérünk a kérések topikba.

Szerinted melyik mondatom lenéző?

Szóval az a baj a linkgettel, hogy nem angol nyelvű és 5 dollár egy hónapra Meg, hogy a feltöltőknek jobb, letöltőknek meg nem.:P
    Nem kell szidni, csak egyszerűen nem kell igénybe venni, ha nem tetszik, probléma megoldva.

9. Eddig 3 Felhasználó mondott köszönetet marossam felhaszlálónak ezért a témáért:

hasznosimre (2018-04-02),monte (2018-04-03),optimus (2018-04-07)

Status
    optimus's Avatar
    Feltöltő
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    14
    206 Kapott Köszi 71 Témáért
    Kedves Speedy09!

Más az amikor valakinek eltér a véleménye valamiről, az egy természetes dolog. Nem vagyunk egyformák, másképpen gondolkozunk, másképpen látunk dolgokat.
    Szóval a problémát nem abban látom, hogy véleményt formálsz, amely eltér más emberek véleményétől, hanem a probléma az, hogy kritizálsz és provokálsz.
    Érted a különbséget, hogy eltér a véleményem vagy kritizálok?
    A témáim lezárva maradnak, mert bosszant amikor azt olvasom, hogy: "miért linkgeten van, ha ez data oldal?"
    Ilyen hozzászólásokra nincs szüksége a témáimnak.

pont

11. Eddig 4 Felhasználó mondott köszönetet optimus felhaszlálónak ezért a témáért:

666bomba (2018-04-30),LaMoLa (2018-04-07),marossam (2018-04-07),monte (2018-04-30)

Status
    HCaine's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    103
    3 Kapott Köszi 3 Témáért
    Szia!

A legfőbb baj az, hogy nem működik nála semmilyen letöltésvezérló, és így, egyesével letölteni a fájlokat úgy, hogy közben nem lehet semmi mást csinálni a neten (mert felzabálja a teljes sávszélességet), nagyon kellemetlen.

Tudsz esetleg valami jó letöltésvezérlőt? A Free Download Managerrel és a JDownloaderrel ugyanis nem megy...

HCaine

Status
    monte's Avatar
    Regisztrált tag
    Halott Témáim
    Igen, Törölhető
    Köszönöm
    51
    14.249 Kapott Köszi 332 Témáért
    Hátmár a feltőltésse megy gondatlanúl. jelenleg se tudok feltőlteni semitt és megint csak sms be lehet fizetni. de mai napig megvan minden fájl amit feltetem valaha. valaki tugyja mért nem lehet feltőlteni?

Meguntam hogy a data.hu kéthetente letölri amit felteszek. ezért szinte csak linkgetre töltök.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Jogosultságok

• Nem nyithatsz Új Témát
  • Nem válaszolhatsz a Témában
  • Nem csatolhatsz állományt
  • Nem szerkesztheted a Hozzászólásaid
  •