Results 1 to 4 of 4

Threaded View

Status
    szedlacsek's Avatar
    Bartok
    Hozzszlsok
    746
    Halott Tmim
    Nem, jralesztem
    Ksznm
    414
    19.815 Kapott Kszi 784 Tmrt

Image mdban rippelt zenk svokra darabolsa

Az image mdban rippelt zenellomnyokat legegyszerűbben a Cue Tools nevű segdprogrammal lehet svokra szedni.

Ha nincs kznl, előszr tltsd le a programot, innen:

Code: 

Link megtekintshez LPJ BE vagy REGISZTRLJ az oldalra

Nem kell telepteni, csak bontsd ki almappstl valahov; (portable, teht hordozhatknt fut.)

A Cuetools.exe fjlt futtasd.

Ha az ablakban az itt lvő belltsokat eszkzld, akkor wav llomnyokat kszt majd az egyes svokbl (dalokbl).

Ha nem akarod CD-re rni, hanem inkbb mp3-ban hallgatnd, az audi kimenetnek azt lltsd be.

Bal felső ficakban előszr a 'convert'-et lltsd be.

A sztvgni kvnt image llomnyt az 'Input' ablakban tallzd be a gpedről, a kimenetet (hova kerljenek a svonknti dalok) megadhatod de hagyhatod a felhasznli (Dokumentumok) mappdat is, amiben automatikusan ltrehozza a szksges tovbbi almappkat.
    Ahogy a kpen (le is rom, htha időkzben eltűnik) az 'Action' pontnl 'encode' legyen; a 'Mode' pontnl 'Tracks'; az 'Audio output'-nl pedig a kimenetnek kvnt fjlformtum.

Ha CD-t rnl belőle, okvetlenl lossless s azon bell wav legyen a kimenet!

A "Go" gomb megnyomsra indul a művelet.

Termszetesen sok ms mdszer is lehetsges, aki hasznl hangszerkesztőt akr alap szinten is, azzal is megoldhat.

n a GoldWave-t preferlom, de ennl persze sokkal komolyabbak is vannak (de azokhoz nem rtek.)

32 bites verzi:

**Rejtett tartalom: Klikkelj a Ksznm gombra, ha szeretnd ltni**

64 bites verzi:

**Rejtett tartalom: Klikkelj a Ksznm gombra, ha szeretnd ltni**

* * * *

Az utbbi időben teljesen tlltam a foobar2000 zenelejtszra; sokig a sprtai klseje miatt dzkodtam tőle.
    De nemcsak remek lejtsz (pluginekkel bővthető) de kezes audio-tool is: az image md zenefjlok darabolsra is pofonegyszerű.

Hasonl tmk:
      Last edited by szedlacsek; Tegnap at 11:28.
      Mindig a legjabb WinRAR-t hasznlom, ha nem tudod kicsomagolni a pakkot, előszr frisstsd s ha aztn se j, akkor szlj!.....
      A legtbb tmt jra tudom tlteni, ha ilyen rdekelne, kldj p.-t lgyszves!
      zenet idzse zenet idzse Jelentve

• Eddig 14 Felhasznl mondott ksznetet szedlacsek felhasznlnak ezrt a tmrt:

Barbiduu (2018-06-06),Bivaly83 (2022-02-02),black13 (2022-02-04),dload (2018-01-27),don wolf (2018-06-17),hklum (2022-02-10),pocimix (2019-01-10),portoi (2017-09-02),ramoton48 (2022-02-23),sentinel75 (2023-01-09),takiaki5 (2022-03-11),vizonto53 (2021-08-23)

Jogosultsgok

• Nem nyithatsz j Tmt
    • Nem vlaszolhatsz a Tmban
    • Nem csatolhatsz llomnyt
    • Nem szerkesztheted a Hozzszlsaid
    •